Все Категории

Різноманіття

Різноманіття

Поиск
13 фев. 2024, 11:2613.02.24
01.02.23
5

Різноманіття

1- В грі немає нормального звучання, персонажів, звуки смерті, вбивства, босси підземель, більшість навичок абсолютно ідентичні, ніякої індивідуальності. 

2- Анімації, це треш, у вас половина всіх героїв при виконанні навичок присідають, просто присідають, навіть не знаю що додати, дешево та гидко. 

3- Непотрібні споруди, ринок та копальня.

4- Непотрібні можливості які не розвивають (обмін дублів за 500 на статичний вибір героя ніхто цим не користується) 

Легенди без гідних пасивних навичок не легенди.

5- люто нудний автофарм, люди платять гроші щоб не грати в цю гру. 


Просмотры
7
Комментарии
1
Комментарии
Rina_MariModerator
13 фев. 2024, 18:1813.02.24
27.08.21
403

Привіт. Дякую тобі за фідбек по грі.

Нижче написала тобі своє баченя як гравця: 

2- Анімації, це треш, у вас половина всіх героїв при виконанні навичок присідають, просто присідають, навіть не знаю що додати, дешево та гидко.  

Гадаю що це пов"язано з ти, що тоді гра буде більше навантажувати пристрої. Навряд чи багато гравців захоче завантажити гру яка буде багато важити.

3- Непотрібні споруди, ринок та копальня. 

За копальню не згодна. 15 рубінів за добу як на мене то чудово. Враховуючи що при тривалій грі, вона окуповується за три місяці десь.

4- Непотрібні можливості які не розвивають (обмін дублів за 500 на статичний вибір героя ніхто цим не користується) 
Легенди без гідних пасивних навичок не легенди. 

Особисто знаю гравців, які скористалися цими обмінами. Так що вже точно не ніхто, скоріше більшість. Пропозицію по зіміні героів вже була і передана на розгляд.


Інформацію передала на розгляд.