Все Категории

Руда покращує чи погіршує ?

Руда покращує чи погіршує ?

Поиск
11 дек. 2023, 20:2011.12.23
13.09.20
159

Руда покращує чи погіршує ?

Поважні розробники чи можете пояснити ціль так званої руди для покращення !

я вже 100 раз пожалів що використав цю дорогу ХЕ ... сама по собі руда дуже дорогоцінний ресурс ! і зазвичай людина використовує її щоб покращити якусь хорошу дорогу річ і цікаво що часто вже прокачану на 16 рівень ти використовуєш таку дорогу роду іііі не покращуєш а погіршуєш в мене з карт долі випав хороший рідкісний щит з хорошими допами в КШ і точності і також швиткості і опором нажаль покращеня впали по 2 в опір і в точність а мені було потрібно в КШ думаю перекую перекував і дупа просто згоріла ! випало по 2 плоских здоровя і 2 плоских захисту без КШ взагалі і той самий опір що за Б-я покращення ! 

Пропоную дати можливівість незберігати так  зване "покращення " просто вести кнопку незберігти ...

інакше блін це лише погіршеня і булоб чудово якимось чином повернути ці дорогі артефакти до попереднього стану мож без компенсації руди !

Просмотры
6
Комментарии
2
Комментарии
Rina_MariModerator
12 дек. 2023, 07:4912.12.23
27.08.21
429

Привіт. 

Руда не дає гарантію що параметри зміняться так як того хоче гравець. Зазвичай перековують ті речі, в яких зовсім погані стати , а сет потрібен, наприклад сет доп ходу. Або на сет швидкості де намагаються спіймати швидкість.

Кнопку зберігання навряд чи введуть. Руда  це ресурс який ти використаєш для зміни речей або біжутері. Гліфами коли покращуємо , і прок не проходить , ресурс всеодно витрачається. Це по такому ж самому принципу. 

Але пропозицію всеодно передам на розгляд. 

Дякую за фідбек по роботі Руди. 

12 дек. 2023, 15:3012.12.23
12 дек. 2023, 15:32(отредактировано)
13.09.20
159

Дякую ! Ви чули гравці руда  потрібна щоб перекувати ну зовсім погані стати в сеті ! може вам пощастить ... так що можете на неї забити !

Гліфами ти тільки покращуєш або ні але не погіршуєш ! тому тут не той самий принцип ! і руда куди дорожча і цініша ніж гліфи !