Все Категории

Ребаланс героя

Ребаланс героя

Поиск
17 сент. 2023, 12:1617.09.23
01.02.23
5

Ребаланс героя

Доброго дня, в грі нажаль є легендарні герої які з моменту їх виникнення відправляються одразу на склад так як не мають гідного потенціалу в реалізації. Пропоную власний варіант ребалансу героя "Ултан Чешуйчатый" 

А1 - Б'є двічі одну ціль, кожен удар накладає кровотечу на 2 ходи якщо та вже є на ній. Якщо в команді є Оєлла: ігнорує 50% супротиву.

А2 - Б'є всі цілі, накладає 1-2 кровотечі на 2 ходи. Якщо в команді є Оєлла: отримує бонус атаки 50% перед ударом на 2 ходи. Перезарядження 4 ходи.

А3 - Б'є одну ціль, шкода збільшується на 25% за кожну кровотечу на цілі, якщо вбиває ціль повністю лікується та отримує додатковий хід. Якщо в команді є Оєлла: 50% здоров'я вбитої цілі отримує команда ворога в вигляді шкоди. Перезавантаження 3 ходи.

Пассивка: 60%, збіьшується до 100%, імовірності перетворити регенерацію в кровотечу в кінці кожного ходу суперника. Збільшує свої показники (атаки, захисту та критичної шкоди на 10%) за кожну кровотечу на команді супротивника.

Кровотеча наносить шкоду в розмірі 10% від максимального здоров'я цілі, 2% від максимального здоров'я боссів.

Просмотры
10
Комментарии
1
Комментарии
Rina_MariModerator
17 сент. 2023, 13:0717.09.23
27.08.21
422

Привіт.

Передали пропозицію на розгляд.

Дякуємо за проявлену активність до покращення героїв та гри.