Все Категории

Де Х 2 на сині уламки ?

Де Х 2 на сині уламки ?

Поиск
9 авг. 2023, 16:1809.08.23
13.09.20
159

Де Х 2 на сині уламки ?

Після довгої перерви в грі, повернувшись зрозумів що гра стала ще більш донатною , і переважно для ветеранів та блогерів новачкам та середнячкам тут нічого ловити ... 

1 Арена : швидко повернувся аж у 5 золото з моїм аком ще просто шикарно, але це і все нагороди тут гірші причому набагато ніж раніше за 4 бронзу і 1 золото , ( створив окрему тему )

2 Немає Х 2 на сині уламки . Раніше фрі туплей гравці могли тягнути гру зарахунок всидчивості та впертості ... (так і є в більшості подібних ігор ) ... але тут не та ситуація  Раніше Х 2 на різні уламки була що тижня і можна було завдяки всидчивості отримати легендарних героїв з злиття, тепер ж я після повернення відіграв місяць вже за цей час відбувається 2 злиття але з тих двух злиттів ніодного Х 2 на сині уламки а як новачку чи середнячку виконати Массовий призов коли що тижня по два рази а іноді і по три тільки Х 10  або гарантований призов ... тупе зливання так важко здобутих уламків ! от читаю коментар під час стриму чоловік відкрив 40 синіх уламків і тішиться що отримав сохатого під гарант і ще якийсь слабкий епік ТУТ  ТРЕБА ПЛАКАТИ А НЕ ТІШИТИСЬ раніше з 40 уламків ти міг отримати легендарку і чимало епіків а тепер ? тішся сохатим ?

3 Не стабільність фарму ! в один день ти можеш забрати пекельного КБ з 2 ключів в інший і 3 - х ледь хватає ? як так ?

Пропоную :

1 Покращити нагороди з Арени бо насправді зараз вона не вартує часу потраченого на неї .

2 Рівно пропоційно по чергово вводити Х2 і Х10 на уламки щоб і новачки і такі гравці як я могли також отримувати  можливість зливати героїв з злиття і брати участь у масових призвах, і взагалі отримати потрібних героїв ...

3 В порталі призову поставити загальну кількість відкритих уламків щоб гравець міг бачити скільки йому

ще потрібно відкрити уламків щоб отримати компенсацію .



Просмотры
13
Комментарии
26
Комментарии
AlexUA_KhModerator
9 авг. 2023, 16:2509.08.23
9 авг. 2023, 16:26(отредактировано)
11.02.20
1569

Вітаю, дякую за фідбек. Щодо твоїх пропозицій:

1. Вже передавали розробникам, проте вони вважають, що нагороди в рамках балансу. Те, що тобі не щастить на артефакти чи уламки це окремий випадок, всі вони є в пулі дропу, тому можуть випасти.

2. Вони і так чергуються завжди, на тій неділі був х10, на цій будет х2 на сині уламки.

3. Розробники відмовили в цій фічі. Багато хто використовує RSL Helper для відстежування відкритих уламків граючі на ПК, або можно десь записувати.

9 авг. 2023, 16:5509.08.23
9 авг. 2023, 16:57(отредактировано)
13.09.20
159
AlexUA_Kh

Вітаю, дякую за фідбек. Щодо твоїх пропозицій:

1. Вже передавали розробникам, проте вони вважають, що нагороди в рамках балансу. Те, що тобі не щастить на артефакти чи уламки це окремий випадок, всі вони є в пулі дропу, тому можуть випасти.

2. Вони і так чергуються завжди, на тій неділі був х10, на цій будет х2 на сині уламки.

3. Розробники відмовили в цій фічі. Багато хто використовує RSL Helper для відстежування відкритих уламків граючі на ПК, або можно десь записувати.

Як вони чергуються За місяць гри Х 10 був десь 10 разів, скільки разів був  Х2 на сині ? аж 0,00

раніше було так : Х10 - Х 2 на сакрали Х 10 - Х 2 на темні , Х 10 - Х 2 на сині, тобіш за місяць Х 2 на сині уламки був мінімум двічі і це давало можливість новачкам і середнячкам скрафтити героїв з злиття, чи отримати рідких героїв , тепер злиття легендарних героїв для новачків і таких як я просто неможливе !

Навіщо скачувати якісь додаткові програми і морочитись з ними, коли це не важко зробити в самій грі ...

доречі можете скинути інформацію про цю програму і як нею користоватись 

а нарахунок записувати то це можна зрозуміти тільки коли ти злив цілу купу уламків і отримав дулю, тоді шукаючи відповідь як так ... ти розумієш що існує слабка система компенсації ... на початку ти цього нерозумієш , а час пройшов а порахувати відкриті уламки вже неможливо ...


AlexUA_KhModerator
9 авг. 2023, 18:2009.08.23
9 авг. 2023, 18:22(отредактировано)
11.02.20
1569
_Галахард_

Як вони чергуються За місяць гри Х 10 був десь 10 разів, скільки разів був  Х2 на сині ? аж 0,00

раніше було так : Х10 - Х 2 на сакрали Х 10 - Х 2 на темні , Х 10 - Х 2 на сині, тобіш за місяць Х 2 на сині уламки був мінімум двічі і це давало можливість новачкам і середнячкам скрафтити героїв з злиття, чи отримати рідких героїв , тепер злиття легендарних героїв для новачків і таких як я просто неможливе !

Навіщо скачувати якісь додаткові програми і морочитись з ними, коли це не важко зробити в самій грі ...

доречі можете скинути інформацію про цю програму і як нею користоватись 

а нарахунок записувати то це можна зрозуміти тільки коли ти злив цілу купу уламків і отримав дулю, тоді шукаючи відповідь як так ... ти розумієш що існує слабка система компенсації ... на початку ти цього нерозумієш , а час пройшов а порахувати відкриті уламки вже неможливо ...


Головні евенти на уламки проходять з П'ятниці по Понеділок, вихідні дні. 

Кожного разу в ці дні у нас проходить або Турнір Поповнення Коллекції, в такому разі у нас х2 шанси,  або Массовий Призив, в такому разі у нас х10. Завжди було саме так, з року в рік. 

Розробники можуть за своїм бажанням активувати додаткові евенти, зазвичай це х10 чи 1+1 легендарки(як зараз), гарант. призив чи щось інше. При цьму, додаткові евенти, які проходят у будні дні (вівторок-п'ятниця) не впливаюсь на чергування евентів у вихідні дні. Завжди х2 на прадавні, темні та сакральні уламки проходить 1 раз в півтори місяці, тобто 1 раз в 6 тижні, бо саме тоді починається новий цикл:

х2(сині) + х10 + х2(темні) +  х10 + х2(сакральні) + х10 = 6 тижнів.

Щодо RSL Helper, то це корисна та дуже поширена программа, на Ютуб існує багато гайдів, де люди наглядно показуют весь функціонал. Виберіть блогера який вам до вподоби та ознайомтесь.

9 авг. 2023, 18:5509.08.23
13.09.20
159
AlexUA_Kh

Головні евенти на уламки проходять з П'ятниці по Понеділок, вихідні дні. 

Кожного разу в ці дні у нас проходить або Турнір Поповнення Коллекції, в такому разі у нас х2 шанси,  або Массовий Призив, в такому разі у нас х10. Завжди було саме так, з року в рік. 

Розробники можуть за своїм бажанням активувати додаткові евенти, зазвичай це х10 чи 1+1 легендарки(як зараз), гарант. призив чи щось інше. При цьму, додаткові евенти, які проходят у будні дні (вівторок-п'ятниця) не впливаюсь на чергування евентів у вихідні дні. Завжди х2 на прадавні, темні та сакральні уламки проходить 1 раз в півтори місяці, тобто 1 раз в 6 тижні, бо саме тоді починається новий цикл:

х2(сині) + х10 + х2(темні) +  х10 + х2(сакральні) + х10 = 6 тижнів.

Щодо RSL Helper, то це корисна та дуже поширена программа, на Ютуб існує багато гайдів, де люди наглядно показуют весь функціонал. Виберіть блогера який вам до вподоби та ознайомтесь.

Скажіть будьласка ви самі в цю гру граєте ? 

Сьогодні середа, а не пятниця - понеділок, і діє Х 10 

який кінець пятниці початок неділі на Х 2 ? я можу вам скинути скріни з новин про Х 10 та Х 2, за місяць гри був лише Х 2 на сакрали і 1 раз Х 2 на темні уламки і жодного на сині ! і це притому що Х 10 дісно діє що Пятниці - Понеділка + щотижня з понеділка по пятницю, ЯКЕ Ж ЦЕ ПРОПОРЦІЙНЕ ПОЧЕРГОВЕ відкриття ? якщо за місяць було біля десяти   Х 10 і тільки два Х 2 і жодного Х 2 на сині !

і це щей при тому що за місяць гри було два злиття на легендарних героїв ! самих злитів в двіче Більше

ніж Х 2 на сині ! такого раніше ніколи не було !

А що до того що так було завжди НЕПРАВДА ! коли я почав грати Х 10 тільки почали вводити а гарант і дубль легендарки тільки був в планах ! ( Якщо заморочитись то на Ютубі можна я думаю найти відео з новим івентом Х 10 в рейд !   

9 авг. 2023, 20:5409.08.23
9 авг. 2023, 20:59(отредактировано)
02.02.21
5
_Галахард_

Скажіть будьласка ви самі в цю гру граєте ? 

Сьогодні середа, а не пятниця - понеділок, і діє Х 10 

який кінець пятниці початок неділі на Х 2 ? я можу вам скинути скріни з новин про Х 10 та Х 2, за місяць гри був лише Х 2 на сакрали і 1 раз Х 2 на темні уламки і жодного на сині ! і це притому що Х 10 дісно діє що Пятниці - Понеділка + щотижня з понеділка по пятницю, ЯКЕ Ж ЦЕ ПРОПОРЦІЙНЕ ПОЧЕРГОВЕ відкриття ? якщо за місяць було біля десяти   Х 10 і тільки два Х 2 і жодного Х 2 на сині !

і це щей при тому що за місяць гри було два злиття на легендарних героїв ! самих злитів в двіче Більше

ніж Х 2 на сині ! такого раніше ніколи не було !

А що до того що так було завжди НЕПРАВДА ! коли я почав грати Х 10 тільки почали вводити а гарант і дубль легендарки тільки був в планах ! ( Якщо заморочитись то на Ютубі можна я думаю найти відео з новим івентом Х 10 в рейд !   

Є список ОСНОВНИХ подій на уламки: х2 сакрал > х10 > х2 войди > х10 > х2 сині > х10 > і по новій. Вони розпочинаються по п'ятницям. А всі х10 посеред тижня - доп. події. Також доп. подіями є гарантований герой, +1 лега, а також іноді Пларіум вмикає певний х10 під час х2, але це не впливає на ОСНОВНИЙ список. Тобто по тому списку виходить, що між одним х2 і наступним на ці ж уламки - півтори місяця.


9 авг. 2023, 22:5109.08.23
13.09.20
159
[GMGJ] Я_Р_И_К

Є список ОСНОВНИХ подій на уламки: х2 сакрал > х10 > х2 войди > х10 > х2 сині > х10 > і по новій. Вони розпочинаються по п'ятницям. А всі х10 посеред тижня - доп. події. Також доп. подіями є гарантований герой, +1 лега, а також іноді Пларіум вмикає певний х10 під час х2, але це не впливає на ОСНОВНИЙ список. Тобто по тому списку виходить, що між одним х2 і наступним на ці ж уламки - півтори місяця.


Ось і виходить що навіть неберучи до уваги Х 10 по понеділках на  одне Х 2 на сині припадає аж 4 Х 10 ( 4 тому що хтось хитро вліпив Х 10 не перед Х 2 на сакрали а після Х 2 на сині  ... спеціально намагаючись забрати додаткові Х 10 )

а скільки за минулий місяць було злитів на легендарного героя ? 2 ! тобіш виходить що Х 2 на сині трапляється рідше ніж самих злитів то при таких розрахуках який шанс в мене та новачків отримати цього героя навіть якщо він буде готуватись до цих подій ? він прсто мізерний ! звідки мені та новачку набрати уламків що б закрити регулярні події з Х 10 під час теперешніх злитів на легендарних героїв ? 

Чому на додаткових івентах на початку неділі діють лише Х 10 або гарантований призов ? які дефакто новачкам і таким як я нічого недають ! чому вони не чергуються в ріній мірі Х 10 ~ Х 2 ?

ОСЬ і виходить що в 2020 р. прогрес який набував новачок за два місяці  в теперішніх реаліях новачок зможе зробити не раніше ніж за пів року !

9 авг. 2023, 22:5309.08.23
13.09.20
159

Дочекаюсь того нещасного Х 2 на сині якщо не випаде норм дроб можна спокійно видаляти гру !

10 авг. 2023, 07:0210.08.23
29.06.20
33

Як вже декілька людей зверху намагалися пояснити - х2 буває у вихідні кожні два тижні на різні уламки (чергуються за алфавітом по першій літері назви уламка англійською мовою, де ancient це синій, sacred скаральний, void темний). Між ними, на вихідних, ставлять х10:

З 11-го по 13-те серпня буде х2 на сині (трохи понедулка теж зачепить для нашої часової зони)

З 18-го по 20-те сепня буде х10

З 25-го по 27-ме серпня буде х2 на сакрали 

З 1-го по 3-тє вересня буде х2 на войди/темні

З 8-го по 10-те вересня буде х10

І ось з 15-го по 17-те вересня буде ще одне х2 на сині. 

Так було, як мінімум, останні декілька років. Всі х10 між цими, тобто по буднях, є лише бонусом. х2 чегруються лише з тими х10, які по вихідних. Ось пруф - картинка з офіційного дискорду гри, в розділі корисне 

i

Х10 в будні дні додаткові (і в календарі не вказані), бо багато людей шукають можливості витягнути конкретного чемпіона, і рандом з х2 їм не потрібен, це в основному кити, чи близько до них. Нам ф2п треба старатися лише на х2 призови робити 😢


Я не знаю про які злиття два рази на місяць іде мова. 

Це злиття, на Еміка, почалося 3.08.

Минуле злиття було на Ґнута і почалося 3.07.

Перед цим була Лорайка, з 08.06.

Ще раніше була Джетні, з 11.05. 

Далі ліньки шукати і продовжувати список, але як бачите, їх не два на місяць. 

10 авг. 2023, 13:3610.08.23
10 авг. 2023, 13:53(отредактировано)
13.09.20
159
Serena 🧹

Як вже декілька людей зверху намагалися пояснити - х2 буває у вихідні кожні два тижні на різні уламки (чергуються за алфавітом по першій літері назви уламка англійською мовою, де ancient це синій, sacred скаральний, void темний). Між ними, на вихідних, ставлять х10:

З 11-го по 13-те серпня буде х2 на сині (трохи понедулка теж зачепить для нашої часової зони)

З 18-го по 20-те сепня буде х10

З 25-го по 27-ме серпня буде х2 на сакрали 

З 1-го по 3-тє вересня буде х2 на войди/темні

З 8-го по 10-те вересня буде х10

І ось з 15-го по 17-те вересня буде ще одне х2 на сині. 

Так було, як мінімум, останні декілька років. Всі х10 між цими, тобто по буднях, є лише бонусом. х2 чегруються лише з тими х10, які по вихідних. Ось пруф - картинка з офіційного дискорду гри, в розділі корисне 

i

Х10 в будні дні додаткові (і в календарі не вказані), бо багато людей шукають можливості витягнути конкретного чемпіона, і рандом з х2 їм не потрібен, це в основному кити, чи близько до них. Нам ф2п треба старатися лише на х2 призови робити 😢


Я не знаю про які злиття два рази на місяць іде мова. 

Це злиття, на Еміка, почалося 3.08.

Минуле злиття було на Ґнута і почалося 3.07.

Перед цим була Лорайка, з 08.06.

Ще раніше була Джетні, з 11.05. 

Далі ліньки шукати і продовжувати список, але як бачите, їх не два на місяць. 

Блін чи тоя дурак чи я щось не розумію :

1 . Які два злиття ? Гнут і Емік ось і два злиття, чи не так ?

2 , "Багатьом" людям потрібні Х 10 щоб получити певних героїв, "Багатьом" це це кому ? Ветеранам гри і

блогерам в яких, ак забитий під завязку легендарками ! і скільки таких "Багатьом " в порівнянні з майбутьніми і теперішніми новачками і середноь статистичними гравцями ? які часто немають основних 

потрібних героїв ( заливщіків, розламщиків, чи дд ) нафіг таким гравцям Х 10 ?

3. Чому ви Х 2 на різні типи уламків рахуєте так ніби цей Х 2 відбувається одночасно для всіх типів уламків ? і тому після кожного Х 2 якогось милого проходить черговий Х 10 невраховуючи додаткових Х 10 на будні дні ?

Дивіться пояснюю на "двух пальцях "

Х 2 на сакрали , Х 2 на темні і Х 2 на сині це 3 різні події , з яких новачку чи середнячку критично важливим є лише Х 2 на сині  бо Х 2 на сакрали і темні нестільки важливі оскільки в таких гравців їх дуже мало, тоді як сині ще якось з горем пополам нашкрабати можна. Тому відповідно закрити події на злиття героїв при сучасних реаліях просто нереально ! Бо массоаий призов і подібні події підчас злитя героїв проходять тупо без Х 2 на сині !

 Існує просте розуміння 1 до 1  чи 1 до 2 - х  справедливим і послідовним є 1 до 1  а скільки тоді припадає Х 10 на 1 Х 2 на сині ?  4 Х 10 проти 1 - го Х 2 на сині , і це нерахуючи додаткових Х 10 серед тижня тоді взагалі виходить 8 до 1,  Тобіш виходить що Х 2 на сині припадає лише 1 раз на півтора місяця ! я відіграв 1 місяць після повернненя за цей місяць іде вже 2 злиття на легендарку а Х 2 на сині ще небуло ні разу ! Це просто абсурд ! 

У 2020 р коли я почав грати в цю гру Х2 були такими ж регулярними як зараз Х 10 і це давало можливість початківцям і середнякам нормально розвиватись і брати активну участь в злиті  . а Х 10 тільки вводили як бонус для певних гравців , тепер же початківці і середнячки пролітають як фанера над парижем в більшості злитів ! 


Коментар відредаговано модератором Freezy (місце ред. підкреслив). Виражайте свою думку без лайки, будь ласка.

10 авг. 2023, 14:0210.08.23
29.06.20
33
1 . Які два злиття ? Гнут і Емік ось і два злиття, чи не так ?

Ви сказали, два злиття в місяць. А їх не два на місяць. Я навіть дати дала, коли одне почалося, і коли наступне. Між злиттями була пауза. 

2 , "Багатьом" людям потрібні Х 10 щоб получити певних героїв, "Багатьом" це це кому ? Ветеранам гри і блогерам в яких, ак забитий під завязку легендарками ! 

Так їм. І вони будуть лопати свої уламки і радіти. А тим, кому х10 до лампочки (таким як я, наприклад) можуть просто не лопати. Всьо. І проблем нема. Чи ви хочете, щоб було все лише так як вам хечеться? А так не буде, бо у інших свої потреби.

3. Якого звіра* [*прим. редактора] ви Х 2 на різні типи уламків рахуєте так ніби цей Х 2 відбувається одночасно для всіх типів уламків ? і тому після кожного Х 2 якогось милого проходить черговий Х 10 невраховуючи додаткових Х 10 на будні дні ?
Дивіться пояснюю на "двух пальцях " 

Матюкатися на мене не треба, бо я теж можу. Але не буду, бо забанять 😁І це не до мене не дходить, що активності які були роками, і до яких всі звикли, не будуть міняти, бо одному вам щось не подобається. 

Пояснюю на двох пальцях, ТАК БУЛО РОКАМИ. Кожні 2 тижні своє х2. У грі є НЕ ЛИШЕ МАЛЬКИ, і іншим теж треба лопати інші уламки. Особлио під злиття і Поповнення колекції і Масови Призив, куди треба різні види уламків, ось це чередування відмінно вписуюється.

Ніхто не рахує співвідношення між х10 і х2 крім вас. Бо це тупість. Як мені не хочеться лопати під х10, то я не лопаю, а продовжую збирати уламки і не визвіряюся на людей, кому то треба. Не все у грі буде так я хочу я. Це не така складна думка. 

10 авг. 2023, 14:1310.08.23
13.09.20
159
Serena 🧹
1 . Які два злиття ? Гнут і Емік ось і два злиття, чи не так ?

Ви сказали, два злиття в місяць. А їх не два на місяць. Я навіть дати дала, коли одне почалося, і коли наступне. Між злиттями була пауза. 

2 , "Багатьом" людям потрібні Х 10 щоб получити певних героїв, "Багатьом" це це кому ? Ветеранам гри і блогерам в яких, ак забитий під завязку легендарками ! 

Так їм. І вони будуть лопати свої уламки і радіти. А тим, кому х10 до лампочки (таким як я, наприклад) можуть просто не лопати. Всьо. І проблем нема. Чи ви хочете, щоб було все лише так як вам хечеться? А так не буде, бо у інших свої потреби.

3. Якого звіра* [*прим. редактора] ви Х 2 на різні типи уламків рахуєте так ніби цей Х 2 відбувається одночасно для всіх типів уламків ? і тому після кожного Х 2 якогось милого проходить черговий Х 10 невраховуючи додаткових Х 10 на будні дні ?
Дивіться пояснюю на "двух пальцях " 

Матюкатися на мене не треба, бо я теж можу. Але не буду, бо забанять 😁І це не до мене не дходить, що активності які були роками, і до яких всі звикли, не будуть міняти, бо одному вам щось не подобається. 

Пояснюю на двох пальцях, ТАК БУЛО РОКАМИ. Кожні 2 тижні своє х2. У грі є НЕ ЛИШЕ МАЛЬКИ, і іншим теж треба лопати інші уламки. Особлио під злиття і Поповнення колекції і Масови Призив, куди треба різні види уламків, ось це чередування відмінно вписуюється.

Ніхто не рахує співвідношення між х10 і х2 крім вас. Бо це тупість. Як мені не хочеться лопати під х10, то я не лопаю, а продовжую збирати уламки і не визвіряюся на людей, кому то треба. Не все у грі буде так я хочу я. Це не така складна думка. 

Ви так і не спростували моїх тверджень і невідповіли на мої зауваження а просто сказали що це якісь мої забаганки !

Чому рахувати співвідношення це тупість ? 

Х 2 на сині уламки дає можливість розвиватись і брати участь у злитях також і новачкам і середнячкам тоді як Х 10 потрібен тільки жирним гравцям то чому жирні гравці мають мати восьми кратну перевагу 

( співвідношення Х 10 до Х 2 на сині 1 до 8 ) над звичайними гравцями ? і чому звичайні гравці мають пролітати повз злиття легендарок оскільки немає Х 2 на сині ? 

Для кого тоді ця гра ?

FreezyModerator
10 авг. 2023, 14:2710.08.23
21.04.22
192
_Галахард_

Блін чи тоя дурак чи я щось не розумію :

1 . Які два злиття ? Гнут і Емік ось і два злиття, чи не так ?

2 , "Багатьом" людям потрібні Х 10 щоб получити певних героїв, "Багатьом" це це кому ? Ветеранам гри і

блогерам в яких, ак забитий під завязку легендарками ! і скільки таких "Багатьом " в порівнянні з майбутьніми і теперішніми новачками і середноь статистичними гравцями ? які часто немають основних 

потрібних героїв ( заливщіків, розламщиків, чи дд ) нафіг таким гравцям Х 10 ?

3. Чому ви Х 2 на різні типи уламків рахуєте так ніби цей Х 2 відбувається одночасно для всіх типів уламків ? і тому після кожного Х 2 якогось милого проходить черговий Х 10 невраховуючи додаткових Х 10 на будні дні ?

Дивіться пояснюю на "двух пальцях "

Х 2 на сакрали , Х 2 на темні і Х 2 на сині це 3 різні події , з яких новачку чи середнячку критично важливим є лише Х 2 на сині  бо Х 2 на сакрали і темні нестільки важливі оскільки в таких гравців їх дуже мало, тоді як сині ще якось з горем пополам нашкрабати можна. Тому відповідно закрити події на злиття героїв при сучасних реаліях просто нереально ! Бо массоаий призов і подібні події підчас злитя героїв проходять тупо без Х 2 на сині !

 Існує просте розуміння 1 до 1  чи 1 до 2 - х  справедливим і послідовним є 1 до 1  а скільки тоді припадає Х 10 на 1 Х 2 на сині ?  4 Х 10 проти 1 - го Х 2 на сині , і це нерахуючи додаткових Х 10 серед тижня тоді взагалі виходить 8 до 1,  Тобіш виходить що Х 2 на сині припадає лише 1 раз на півтора місяця ! я відіграв 1 місяць після повернненя за цей місяць іде вже 2 злиття на легендарку а Х 2 на сині ще небуло ні разу ! Це просто абсурд ! 

У 2020 р коли я почав грати в цю гру Х2 були такими ж регулярними як зараз Х 10 і це давало можливість початківцям і середнякам нормально розвиватись і брати активну участь в злиті  . а Х 10 тільки вводили як бонус для певних гравців , тепер же початківці і середнячки пролітають як фанера над парижем в більшості злитів ! 


Коментар відредаговано модератором Freezy (місце ред. підкреслив). Виражайте свою думку без лайки, будь ласка.

1. Одне злиття триває приблизно 2 тижні, потім 2 тижні перерва між ними. Звісно, якщо ти вернувся в гру під кінець одного злиття, то протягом 30 днів ти побачиш загалом їх два (кінець одного і початок другого).

2. Можливо не повіриш, але з 2020 року, коли ти закинув гру - не всі закинули її, а з'являлись нові і нові гравці, і зараз дуже багато тих, хто грає роками. І вони за 2-3 роки не мають багатьох конкретних героїв, які б дуже хотіли, щоб покращити проходження тієї чи іншої локації гри. Нові гравці зазвичай пропускають х10, бо як ти сам кажеш їм вигідніше х2, бо треба ще багато різних і більше шансів вибити там. Я сам пропускаю більшість х10, окрім тих коли роблю злиття, під усіх не вгадаєш з х10, комусь треба одне, комусь інше, тому кожен чекає своє.

3. Чому ти вирішив, що має бути порівну х2 і х10? Кількість х2, наскільки я розумію, ще з 2020 року не змінювалась і відбувається так, як вище пояснили інші. Героїв значно додалось з 2020 року, а під х10 їх більше шансів отримати, якщо гарант по компенсації вже близько чи якщо з сакральних, то частіше можна зловити навіть потрібних епіків. В тебе ж не забирали чи зменшували можливість відкриватись під х2, а просто зробили більше подій призову - що має бути однозначно краще для всіх. Під що хочеш - під те і відкриваєшся, не хочеш - не відкриваєшся. Вперше зустрічаю людину, яка скаржиться, що додають забагато можливостей отримати щось, при тому не змінюючи можливостей, які були до цього і цій людині вони підходили🙂

Х2 на Темні уламки так само або й може важливіше для новачків, ніж на Прадавні, тому що більшість героїв з яких можна зробити анкіл саме з них випадають, а зробити команду на високу складність Владики демонів стоїть на високому пріоритеті з самого початку гри, бо це джерело тих самих уламків, рубінів, книг і т.п. Х2 на сакрали теж для новачків важливі, бо перші сакрали отримують досить швидко з кампанії, випробувань, місії і отримати якогось крутого легендарного героя, який може дуже посилити акаунт вища саме під х2. Не варто їх недооцінювати.

В злитті завжди є 1 масовий призов х10 і 1 турнір поповнення колекції з якимось х2 (за винятком деяких і то там дають можливість закривати не усі). З 2020 року з'явилось багато різних джерел отримання уламків, в тому числі Темних і Сакральних, тому злиття відбуваються не лише під х2 на сині, а під кожен тип уламків. Щоб грати на результат в цій грі, то треба вміти розподіляти ресурси правильно - наприклад, не призивати героїв під усі х2 і х10; не витрачати енергію на усі турніри і події, бо тобі її не вистачить на щось дійсно корисне (злиття, події і турніри з особливими нагородами, кланові турніри), навіть якщо купляти набори. 

10 авг. 2023, 14:4610.08.23
29.06.20
33
_Галахард_

Ви так і не спростували моїх тверджень і невідповіли на мої зауваження а просто сказали що це якісь мої забаганки !

Чому рахувати співвідношення це тупість ? 

Х 2 на сині уламки дає можливість розвиватись і брати участь у злитях також і новачкам і середнячкам тоді як Х 10 потрібен тільки жирним гравцям то чому жирні гравці мають мати восьми кратну перевагу 

( співвідношення Х 10 до Х 2 на сині 1 до 8 ) над звичайними гравцями ? і чому звичайні гравці мають пролітати повз злиття легендарок оскільки немає Х 2 на сині ? 

Для кого тоді ця гра ?

Яких тверджень я не спростувала? Тих, де ви кажете, що два злиття на місяць,? Так це не так, і я це показала. Чи тих, де ви кажете, що х2 були по іншому? Так може і були коли х2 тільки ввели, але з тих пір скільки років пройшло вже? 😉Як я грати почала, вже х2 були так само як вони зараз - по одному типу уламків через кожні 2 тижні. 

Тупість, бо людей грає багато, і всім потрібні різні чемпіони для різних пачок, і тому треба багато різних х10 щоб їх усих задовольнити. На дискорді (я звідти) так там ммайже не кожного тижня просять якесь інше х10. 

Злиття раз на місяць. І розробники під час цих злиттів Поповнення колекції ставлять під час х2, як раз те саме, коли очки дають за те, яких чемпіонів отримали (250 за епіка і 500 за легу), бо на Масовий призив сині дають лише 20 очок. А от минулого тижня було х2 на сакрали і тоді був Масовий Призив, бо сакрали дають 500 очок.

От і виходить, що на кожне злиття х2 на сині і припадає. От і цього разу, Поповнення колекції і х2 на сині співпадають і будуть з 11-го до 14-го.

Тому ніхто не в прольоті, а ви самі щось собі вигадали, аби драму тут влаштувати на рівному місці 😉


Freezy швидше друкує 😫 

FreezyModerator
10 авг. 2023, 14:5810.08.23
21.04.22
192
_Галахард_

Ви так і не спростували моїх тверджень і невідповіли на мої зауваження а просто сказали що це якісь мої забаганки !

Чому рахувати співвідношення це тупість ? 

Х 2 на сині уламки дає можливість розвиватись і брати участь у злитях також і новачкам і середнячкам тоді як Х 10 потрібен тільки жирним гравцям то чому жирні гравці мають мати восьми кратну перевагу 

( співвідношення Х 10 до Х 2 на сині 1 до 8 ) над звичайними гравцями ? і чому звичайні гравці мають пролітати повз злиття легендарок оскільки немає Х 2 на сині ? 

Для кого тоді ця гра ?

"Чому рахувати співвідношення не правильно?" - наведу аналогію з х2 і х10. Допустимо є в столовій меню з гарнірами - п'юре, гречка, рис до них пропонують відбивну, смажену рибу, котлету (вроді би співвідношення 1:1). З часом асортимент розширився і в меню додали до гарніру тефтелі, різні салати, котлету по-київськи, грибну підливу і т.п. (співвідношення вже не 1:1, але це якось вплине на того, хто любить їсти п'юре із відбивною, як було до цього? - відповідь "Ні") Якщо тобі не подобається щось із нового меню - не замовляєш, а їси те, що і було до того🙂 В 2020 році так само була перерва між злиттями приблизно 2 тижні, тому вони в будь-якому випадку попадали під різні х2, не тільки на сині.

На злиття збираються усі типи уламків так чи інакше, бо масовий призов закривати вигідніше сакралами і войдами, а турнір сакралами і синіми, не важливо яке х2, хоча якщо є можливість, то вигідніше під турнір залишити уламки саме ті, на які х2 (принаймні, я так вважаю і роблю). Також в турнірі є можливість закривати не лише уламками, тому можна собі свою стратегію вибудувати що і чим закривати. Для новачків зробили події і турніри простіші по вимогам, ніж вищим рівням, тому їм і відносно простіше закривати, ніж тим хто грає довго.

Що таке "звичайний гравець", є якісь "незвичайні"? Якщо тут йде мова про free-to-play, то я відношусь до них також і практично перше ж злиття на 3 тиждень почав закривати (Бівальд 95/100 часток), так, мені трохи не хватило уламків на перше, але це тому, що я відкривався до злиття і в принципі просто пробував свої сили чи я зможу їх робити. Вже наступне на Геліката я збирав уламки зразу ж як тільки з'явився анонс (за тиждень до самого злиття) з усіх доступних на той момент місць, бо розумів, що цей герой мені дасть великий прогрес - так і вийшло, я через нього зробив команду на 5 і 6 кб вже на 4-5 місяць гри).

FreezyModerator
10 авг. 2023, 15:0410.08.23
21.04.22
192

Також слід врахувати, що не всі гравці роблять Злиття чи не всі Злиття, а вибірково. Що їм тоді робити 2 тижні, протягом яких іде злиття, а їх цікавлять інші герої? Вони будуть призивати з уламків під х10, якщо є для них цікавий герой протягом ось цих додаткових х10)

10 авг. 2023, 20:1710.08.23
17.04.22
1462

Тримай

i


10 авг. 2023, 20:3210.08.23
13.09.20
159
Freezy

1. Одне злиття триває приблизно 2 тижні, потім 2 тижні перерва між ними. Звісно, якщо ти вернувся в гру під кінець одного злиття, то протягом 30 днів ти побачиш загалом їх два (кінець одного і початок другого).

2. Можливо не повіриш, але з 2020 року, коли ти закинув гру - не всі закинули її, а з'являлись нові і нові гравці, і зараз дуже багато тих, хто грає роками. І вони за 2-3 роки не мають багатьох конкретних героїв, які б дуже хотіли, щоб покращити проходження тієї чи іншої локації гри. Нові гравці зазвичай пропускають х10, бо як ти сам кажеш їм вигідніше х2, бо треба ще багато різних і більше шансів вибити там. Я сам пропускаю більшість х10, окрім тих коли роблю злиття, під усіх не вгадаєш з х10, комусь треба одне, комусь інше, тому кожен чекає своє.

3. Чому ти вирішив, що має бути порівну х2 і х10? Кількість х2, наскільки я розумію, ще з 2020 року не змінювалась і відбувається так, як вище пояснили інші. Героїв значно додалось з 2020 року, а під х10 їх більше шансів отримати, якщо гарант по компенсації вже близько чи якщо з сакральних, то частіше можна зловити навіть потрібних епіків. В тебе ж не забирали чи зменшували можливість відкриватись під х2, а просто зробили більше подій призову - що має бути однозначно краще для всіх. Під що хочеш - під те і відкриваєшся, не хочеш - не відкриваєшся. Вперше зустрічаю людину, яка скаржиться, що додають забагато можливостей отримати щось, при тому не змінюючи можливостей, які були до цього і цій людині вони підходили🙂

Х2 на Темні уламки так само або й може важливіше для новачків, ніж на Прадавні, тому що більшість героїв з яких можна зробити анкіл саме з них випадають, а зробити команду на високу складність Владики демонів стоїть на високому пріоритеті з самого початку гри, бо це джерело тих самих уламків, рубінів, книг і т.п. Х2 на сакрали теж для новачків важливі, бо перші сакрали отримують досить швидко з кампанії, випробувань, місії і отримати якогось крутого легендарного героя, який може дуже посилити акаунт вища саме під х2. Не варто їх недооцінювати.

В злитті завжди є 1 масовий призов х10 і 1 турнір поповнення колекції з якимось х2 (за винятком деяких і то там дають можливість закривати не усі). З 2020 року з'явилось багато різних джерел отримання уламків, в тому числі Темних і Сакральних, тому злиття відбуваються не лише під х2 на сині, а під кожен тип уламків. Щоб грати на результат в цій грі, то треба вміти розподіляти ресурси правильно - наприклад, не призивати героїв під усі х2 і х10; не витрачати енергію на усі турніри і події, бо тобі її не вистачить на щось дійсно корисне (злиття, події і турніри з особливими нагородами, кланові турніри), навіть якщо купляти набори. 

Ну що ж для особливо обдарованих почнем з матиматики : Злитя на Гнута відбувалось з 3 - 19 . 07

а злитя на Еміка з 3 - 17 . 08  тобіш перерва між злиттями не повних два тижня навідміну від того що хтось писав про два тижні , при неважкому підрахунку 2 повних злиття пройдуть протягом 45 днів 

ще раз 45 днів і два повних злиття на легендарних героїв ! а скільки Х 2 на сині уламки відбулось за цей періуд ? АЖ 1 ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА ! то яким чином я середньо статистичний гравець в теперішніх 

умовах маю виконувати івенти на злитя лег. героїв кли всі мас призови в основному під невигідний Х 10 де треб відкривати купу уламків і отрімувати дулю ! де набрати таку купу уламків ? 

10 авг. 2023, 20:4110.08.23
13.09.20
159
Freezy

Також слід врахувати, що не всі гравці роблять Злиття чи не всі Злиття, а вибірково. Що їм тоді робити 2 тижні, протягом яких іде злиття, а їх цікавлять інші герої? Вони будуть призивати з уламків під х10, якщо є для них цікавий герой протягом ось цих додаткових х10)

Самі вірете в те що написали ? люди невиконують злиття тільки тому що НЕМОЖУТЬ А ТІ ЩО МОЖУТЬ 

НЕ ВИКОНУЮТЬ ТОМУ ЩО НЕВІГІДНО !

У 2020 Рці я практично будучи новачком зміг виконати 2 підряд ідучих злиття на Брогні а потім на Аотара, так було не просто але зробив, а тепер в мене ак значно сильніший а я неможу зробити і одного злиття ! ЧОМУ ! ДИВНО !

10 авг. 2023, 20:4210.08.23
13.09.20
159
Dron

Тримай

i


Я в російських місяцях погано розбираюсь !

10 авг. 2023, 21:0510.08.23
17.04.22
1462
_Галахард_

Я в російських місяцях погано розбираюсь !

Тут головне, що кожна подія раз у 3 тижні та все можно прорахувати на роки вперед. Ну, окрім віпадкових подій посеред тижня (але це вже інша історія).

Тема закрыта. К ней нельзя оставить комментарий.