Все Категории

Поговоремо....

Поговоремо....

Поиск
12 май 2023, 18:0312.05.23
08.06.21
322

Поговоремо....

Я 2 роки в грі, і майже одразу усюди ввімкнув х2, алє сталось неочікуване, і я переустоновив Вінду.

Усі налаштування злетіли звісно ж, і що я помітив,... те про що багато було розмов, пропозицій та відмов у проханні гравців.... а самє те, що на х1 гра умисно сповільнена, це дуже чітко видно на анимаціях героїв і босів.

Якщо наразі х2 це звичайна швидкість у грі, у чому проблема зробити х1.5 чи х2, звісно ж від нинішнього х2.... Питання риторичне.

Просто спостереження, вирішив поділитись.

Просмотры
10
Комментарии
4
Комментарии
12 май 2023, 18:4212.05.23
30.05.20
358

Привіт, ця тема неодноразово піднімалася в нашому ком'юніті. На швидкості, вищій за х2, починають лагати анімації героїв, ситуація погіршується, якщо у користувачів параметри пристроїв близькі до мінімальних вимог. Тому розробники роблять прискорення гри трохи інакше, наприклад за допомогою суперрейдів. 

До речі, якщо у вас є ідеї як можна прискорити гру (не змінюючи швидкість), то напишіть. Усі нові ідеї я відправлю розробникам. 

12 май 2023, 19:2012.05.23
12 май 2023, 19:30(отредактировано)
08.06.21
322
Gallogen

Привіт, ця тема неодноразово піднімалася в нашому ком'юніті. На швидкості, вищій за х2, починають лагати анімації героїв, ситуація погіршується, якщо у користувачів параметри пристроїв близькі до мінімальних вимог. Тому розробники роблять прискорення гри трохи інакше, наприклад за допомогою суперрейдів. 

До речі, якщо у вас є ідеї як можна прискорити гру (не змінюючи швидкість), то напишіть. Усі нові ідеї я відправлю розробникам. 

Я вже писав, алє такая ідея теж неприйнятна, і про це теж писали, алє дуже б суттєво заощадила б час для гравців.

Якщо Ви гравець, і знаєте таку гру як Герої 3, то маєте пам'ятати, що там був вибір, чи приймати участь у битві, чи обрати швидку битву, тобто ПК сам прораховував підсумок бою.

Можно було б і в рейді так зробити, наприклад 50 мультибоїв з павучихою швидкий бій. Прорахувала гра всі 50 мультиків, і видала результати боїв з 50 одиницями біжутерії, нехай би не за секунду, щоб забирало трохи часу на прорахунки, алє все ж це б забирало менше часу ніж 10-15-25 секунд до прикладу на кожен бій, у кого як, я хз.

На КБ це було б корисно, а то певно вже всім остогидло дивитись на те, як його лупцюють анкіли, чи вже перевірені команди, які набирають +- 1-2 лями кожен раз однаково. Навіщо на це час гаїти, не зрозуміло.

Це єдина ідея яку можу знов запропонувати.

З.І. Так ті користувачі, у яких пристрої наближені до мін. вимог гри, хай би і не вмикали прискорення, чи обмежити їм це робити, по вимогам до параметрів пристрою.

Алє Якщо щей і анімації ломаються, то тут і обговорювати нема що....

12 май 2023, 19:4712.05.23
17.04.22
1462
Gallogen

Привіт, ця тема неодноразово піднімалася в нашому ком'юніті. На швидкості, вищій за х2, починають лагати анімації героїв, ситуація погіршується, якщо у користувачів параметри пристроїв близькі до мінімальних вимог. Тому розробники роблять прискорення гри трохи інакше, наприклад за допомогою суперрейдів. 

До речі, якщо у вас є ідеї як можна прискорити гру (не змінюючи швидкість), то напишіть. Усі нові ідеї я відправлю розробникам. 

Ой, не смішіть мене. "Розробники" та "прискорення гри" - це антоніми. Вони роблять все, аби гру сповільнити. За рік тут, на форумі, я бачив величезну купу гарних ідей (у тому числі й сам пропонував варіанти). А скільки ще їх було раніше... Але до жодного з них гра навіть не наблизилась. Та що говорити про те, чого немає, якщо навіть вже існуючі рейди х2 не хочуть вводити на постійній основі.

12 май 2023, 19:5012.05.23
17.04.22
1462
Sinner

Я вже писав, алє такая ідея теж неприйнятна, і про це теж писали, алє дуже б суттєво заощадила б час для гравців.

Якщо Ви гравець, і знаєте таку гру як Герої 3, то маєте пам'ятати, що там був вибір, чи приймати участь у битві, чи обрати швидку битву, тобто ПК сам прораховував підсумок бою.

Можно було б і в рейді так зробити, наприклад 50 мультибоїв з павучихою швидкий бій. Прорахувала гра всі 50 мультиків, і видала результати боїв з 50 одиницями біжутерії, нехай би не за секунду, щоб забирало трохи часу на прорахунки, алє все ж це б забирало менше часу ніж 10-15-25 секунд до прикладу на кожен бій, у кого як, я хз.

На КБ це було б корисно, а то певно вже всім остогидло дивитись на те, як його лупцюють анкіли, чи вже перевірені команди, які набирають +- 1-2 лями кожен раз однаково. Навіщо на це час гаїти, не зрозуміло.

Це єдина ідея яку можу знов запропонувати.

З.І. Так ті користувачі, у яких пристрої наближені до мін. вимог гри, хай би і не вмикали прискорення, чи обмежити їм це робити, по вимогам до параметрів пристрою.

Алє Якщо щей і анімації ломаються, то тут і обговорювати нема що....

Там не анімації ламаються, а розробники ламаються нові сервери купувати. Недаремно всі розрахунки робить клієнт гри.