Все Категории

Є ще одна пропозиція, яка буде корисна Кланам.

Є ще одна пропозиція, яка буде корисна Кланам.

Поиск
11 май 2023, 17:3311.05.23
08.06.21
322

Є ще одна пропозиція, яка буде корисна Кланам.

Є пропозиція, щоб зробити в кланах, перегляд хочаб мінімальної інформаціїї по зоопарку сокланівців.

+:

Можно буде переглядати героїв і надавати поради у самій грі. (скоротити час, і + спонукати спілкуванню між сокланівцями, без допомоги сторонніх ресурсів)

Для справки, тут все бонально, суто цікавість, і можливо якісь виводи для себе, по тим чи іншим героям. (на гідрі дуже цікаве рішення, по показу команд для всіх, і їх урону, зробіть так само для КБ)

По плюсам поки що все, може ще щось прийде в голову, алє і те що описав, вважаю перевагою.

-:

Немає.

Які мінуси? Як на мене перебіжчиків немає, смисл? Якщо клан лупцює 5,6 КБ, гравець буде його триматись.

Висловлювайтесь, прошу.

Просмотры
10
Комментарии
9
Комментарии
11 май 2023, 17:4911.05.23
11 май 2023, 17:49(отредактировано)
08.06.21
322

Доповню плюсиком.

Мій сокланівець на другій гідрі, Ніндзею набив 43кк, мені стало цікаво які в нього характеристики, і наскільки відрізняються від мого.

Нвіщо мені питати в нього про параметри, а йому росписувати їх у чаті, якщо можно було б просто зайти в його зоопарк і самому подивитись...А?

Гарна ж ідея.

11 май 2023, 19:3211.05.23
30.05.20
358

Привіт, ідея досить цікава. Я не знаю наскільки важко реалізувати саме вашу ідею, але подивитися стати героя (наприклад натиснувши на Акрицію) було б корисно. Якщо інші користувачі ЗА таке нововведення, то обов'язково передам розробникам. 

i


11 май 2023, 20:0011.05.23
11 май 2023, 20:06(отредактировано)
17.04.22
1462

Вже не раз піднімалося це питання. Ідея правильна, але реалізація – ні. Не треба лізти до колекції гравця  – це нікому не сподобається. Хорошим прикладом реалізації є лінківка в чат (наприклад, як у грі World of Warcraft). Це коли ти натискаючи на предмет можеш скинути посилання на нього в чат. А вже натискаючи на посилання, всі бачать докладну інформацію про предмет. Зараз щось подібне вже є в рейді - в загальний чат відправляються автоматичні повідомлення про покращення предметів та героїв, на які можна натиснути та побачити характеристики предмета чи спільну сторінку героя. Потрібно просто доопрацювати цей механізм, щоб посилання на героя (чи предмет) можна було самостійно відправляти в чат і характеристики, зрозуміло, відображалися б поточні.

Ну і на тлі цього час би чат переробити (про що вже давно просили). Як мінімум додати особисті (приватні) повідомлення та різноманітні канали (знову ж таки як, наприклад, у World of Warcraft). 

11 май 2023, 20:1611.05.23
11 май 2023, 20:20(отредактировано)
08.06.21
322
Dron

Вже не раз піднімалося це питання. Ідея правильна, але реалізація – ні. Не треба лізти до колекції гравця  – це нікому не сподобається. Хорошим прикладом реалізації є лінківка в чат (наприклад, як у грі World of Warcraft). Це коли ти натискаючи на предмет можеш скинути посилання на нього в чат. А вже натискаючи на посилання, всі бачать докладну інформацію про предмет. Зараз щось подібне вже є в рейді - в загальний чат відправляються автоматичні повідомлення про покращення предметів та героїв, на які можна натиснути та побачити характеристики предмета чи спільну сторінку героя. Потрібно просто доопрацювати цей механізм, щоб посилання на героя (чи предмет) можна було самостійно відправляти в чат і характеристики, зрозуміло, відображалися б поточні.

Ну і на тлі цього час би чат переробити (про що вже давно просили). Як мінімум додати особисті (приватні) повідомлення та різноманітні канали (знову ж таки як, наприклад, у World of Warcraft). 

Хей, хей, хіба в ВоВ не було можливості відкрити персонажа та подивитись в що він вдягнений???- Була, 100% була і можливо є, давно не грав.

Стисла інформація в межах клану, про героїв сокланівця, я вважаю буде корисна.

А лінківка в чат, досить добра, коли хочется похизуватись річю, як якраз у ВоВ:))))

11 май 2023, 20:1911.05.23
08.06.21
322
Gallogen

Привіт, ідея досить цікава. Я не знаю наскільки важко реалізувати саме вашу ідею, але подивитися стати героя (наприклад натиснувши на Акрицію) було б корисно. Якщо інші користувачі ЗА таке нововведення, то обов'язково передам розробникам. 

i


Якщо чекати постів, то як бачемо форум не дуже людне місце, так що, певно Вам вирішувати, передавати на розглядання ідею, чи ні. 

Трошки мозгового штурму, розробникам не завадить:))) 

11 май 2023, 20:2711.05.23
11 май 2023, 20:33(отредактировано)
08.06.21
322
Dron

Вже не раз піднімалося це питання. Ідея правильна, але реалізація – ні. Не треба лізти до колекції гравця  – це нікому не сподобається. Хорошим прикладом реалізації є лінківка в чат (наприклад, як у грі World of Warcraft). Це коли ти натискаючи на предмет можеш скинути посилання на нього в чат. А вже натискаючи на посилання, всі бачать докладну інформацію про предмет. Зараз щось подібне вже є в рейді - в загальний чат відправляються автоматичні повідомлення про покращення предметів та героїв, на які можна натиснути та побачити характеристики предмета чи спільну сторінку героя. Потрібно просто доопрацювати цей механізм, щоб посилання на героя (чи предмет) можна було самостійно відправляти в чат і характеристики, зрозуміло, відображалися б поточні.

Ну і на тлі цього час би чат переробити (про що вже давно просили). Як мінімум додати особисті (приватні) повідомлення та різноманітні канали (знову ж таки як, наприклад, у World of Warcraft). 

Процетую тебе ще раз, тому що згадав ще дещо.

У ВоВі можливо було переглянути речі гравця, так і надати лінк речі, алє наскільки я пам'ятаю, характеристики персонажа не висвітлювались.

Рейд трохи інша гра, і саме характеристики потрібні для пергляду, а не шмот....

Моя думка. Тому і створив тему. В межах клану, реалізувати можливість перегляду, хочаб характеристик героя, про що я і писав на початку, стисло, було б дуже корисно.... та цікаво.

11 май 2023, 20:3311.05.23
17.04.22
1462
Sinner

Хей, хей, хіба в ВоВ не було можливості відкрити персонажа та подивитись в що він вдягнений???- Була, 100% була і можливо є, давно не грав.

Стисла інформація в межах клану, про героїв сокланівця, я вважаю буде корисна.

А лінківка в чат, досить добра, коли хочется похизуватись річю, як якраз у ВоВ:))))

Ти проводиш неправильні асоціації: персонаж у WoW скоріше дорівнює ігровому акаунту в Рейді в цілому. А ось герої на акаунті в Рейді - це скоріше як речі у сумках персонажа у WoW. А в чужі сумки заглядати погано.

11 май 2023, 20:3611.05.23
11 май 2023, 20:37(отредактировано)
08.06.21
322
Dron

Ти проводиш неправильні асоціації: персонаж у WoW скоріше дорівнює ігровому акаунту в Рейді в цілому. А ось герої на акаунті в Рейді - це скоріше як речі у сумках персонажа у WoW. А в чужі сумки заглядати погано.

Не згоден, у ВоВ може бути не один персонаж, і як ти дізнаєшся який мейн? Якщо просто переглядаєш його.....

Чи я тебе не зрозумів.

Ок, якщо ти не хочеш щоб лізли тобі в душу твої сокланівці, треба зробити функцію на заборону перегляду зоопарку, все просто!!!

12 май 2023, 09:2412.05.23
17.04.22
1462
Sinner

Не згоден, у ВоВ може бути не один персонаж, і як ти дізнаєшся який мейн? Якщо просто переглядаєш його.....

Чи я тебе не зрозумів.

Ок, якщо ти не хочеш щоб лізли тобі в душу твої сокланівці, треба зробити функцію на заборону перегляду зоопарку, все просто!!!

До чого тут мульти? Ти ж у конкретний момент часу лише за одного персонажа граєш, а не за пачку. Тому порівняння некоректне.


Особисто я все ж проти. Тому що деякі клани зобов'язуватимуть відкривати перегляд (вже не раз стикався з подібним в інших іграх). Тому краще щоб такої можливості взагалі не було. Щоб мене, навіть теоретично, не змушували показувати мою колекцію. Коли захочу - я сам покажу героя чи предмет і на цьому все.