Все Категории

Пропозиція на сортування героїв у колекції, та додавання нових тегів.

Пропозиція на сортування героїв у колекції, та додавання нових тегів.

Поиск
11 май 2023, 06:1011.05.23
08.06.21
322

Пропозиція на сортування героїв у колекції, та додавання нових тегів.

Наразі герої сортуються у колекції, по принципу рідкості, прокачки, та фарбування зірок, чи може розглядатись така можливість, щоб героїв у колекції, можливо було перетасовувати самому в ручну? 

Мені здається це було б дуже зручно, виставляючи героїв по мірі їх необхідності, важливості для гравця, приоритету використання на різних етапах гри, та їх укомплектованності, у міру їх спадання з верху до низу. 

Суто для мене це було б зручныше, ніж їх сортування по фракціям та іншим параметрам які є в колекції на вибір: рангом\рівнем\елементом та ін.

Що стосується тегів, так добавили 2 нових, для ЛТА, а чи не спадало вам на думку, щоб добавити наприклад нові теги зі значками усіх босів в грі. Так є можливість створювати команди, алє є завдання наприклад, пройти Дракона тільки Темними Ельфами, якщо реалізувати можливість виставляти героїв в колекції так як необхідно чи хотілось би гравцю, то додавання таких тегів мав би сенс. І це спростило би пошук необхідних героїв у всі активності гри, а ніж залазити у створені команди, та листати той список у пошуку необхідної, + додати можливість налаштовувати поведінку команди, не в віконці команди, а перед самою битвою з босом.

Що вважаєте.?

Просмотры
8
Комментарии
7
Комментарии
11 май 2023, 07:1611.05.23
30.05.20
358

Привіт, почекаємо що скажуть інші юзери, тег кожного боса на героя - це досить цікаво, для мене точно.

11 май 2023, 07:4611.05.23
22.08.21
720

Сортировака "По использованию" по сути выставляет часто импользуемых героев. Но самому выставлять кто тебе нужен, было бы идеальным решение.

11 май 2023, 07:5211.05.23
17.04.22
1462

Ручне сортування героїв – це дуже круто. Завжди хотів запропонувати це, але розумів складність реалізації. Враховуючи, що розробники найпростіше відключення тремтіння камери, про яке просили буквально всі, робили кілька років, то такі завдання їм просто не під силу.

11 май 2023, 08:0511.05.23
11 май 2023, 08:13(отредактировано)
08.06.21
322
Dron

Ручне сортування героїв – це дуже круто. Завжди хотів запропонувати це, але розумів складність реалізації. Враховуючи, що розробники найпростіше відключення тремтіння камери, про яке просили буквально всі, робили кілька років, то такі завдання їм просто не під силу.

Я звісно не фахівець, алє що складного в колекції зробити сітку, і можливість просто переставляти іконки героїв так як тобі заманеться, мені здається реалізувати нові: сети, босів, механіки, та ін.... значно складніше ніж це:)

11 май 2023, 09:0011.05.23
11 май 2023, 09:02(отредактировано)
17.04.22
1462
Sinner

Я звісно не фахівець, алє що складного в колекції зробити сітку, і можливість просто переставляти іконки героїв так як тобі заманеться, мені здається реалізувати нові: сети, босів, механіки, та ін.... значно складніше ніж це:)

Для фахівців взагалі реалізація будь-якої із запропонованих на форумі ідей - це раз плюнути. Але для розуміння рівня самє цих "фахівців" досить згадати як реалізували зміну місць команд на гранд арені: просили зробити перетягування всієї пачки, але, мабуть, це виявилося занадто складно і вони реалізували шляхом введення цих жахливих варварських кнопок-стрілок. Та чого арена, он нове меню з ключами досі не можуть зверху турніру кланів зробити. Про що ще можна говорити...

i


За стилем внесення змін до ігрової механіки можна зробити висновок, що спочатку гру створили і супроводжували одні фахівці, а потім команда повністю (або в більшості) змінилася на нових "фахівців".

11 май 2023, 09:1111.05.23
11 май 2023, 10:20(отредактировано)
08.06.21
322
Dron

Для фахівців взагалі реалізація будь-якої із запропонованих на форумі ідей - це раз плюнути. Але для розуміння рівня самє цих "фахівців" досить згадати як реалізували зміну місць команд на гранд арені: просили зробити перетягування всієї пачки, але, мабуть, це виявилося занадто складно і вони реалізували шляхом введення цих жахливих варварських кнопок-стрілок. Та чого арена, он нове меню з ключами досі не можуть зверху турніру кланів зробити. Про що ще можна говорити...

i


За стилем внесення змін до ігрової механіки можна зробити висновок, що спочатку гру створили і супроводжували одні фахівці, а потім команда повністю (або в більшості) змінилася на нових "фахівців".

Особисто для мене, нове меню з ключами та жетонами не має сенсу, я його лише раз відкривав, для мене воно вкрай не зручне та безглузде. Алє скрін кумедний:)))

Ну, я все одно маю надію, що ідею донесуть до "фахівців", бо вжє 1:1, Галлогену сподобалась ідея тегів, тобі перетасовка героїв вручну. 

Якби більше людей висловилося зі своєю думкою, було б цікаво.... ще не вечір, подивимось хто яку думку має.

11 май 2023, 11:5011.05.23
17.04.22
1462
Sinner

Особисто для мене, нове меню з ключами та жетонами не має сенсу, я його лише раз відкривав, для мене воно вкрай не зручне та безглузде. Алє скрін кумедний:)))

Ну, я все одно маю надію, що ідею донесуть до "фахівців", бо вжє 1:1, Галлогену сподобалась ідея тегів, тобі перетасовка героїв вручну. 

Якби більше людей висловилося зі своєю думкою, було б цікаво.... ще не вечір, подивимось хто яку думку має.

Ти диви, одразу після мого повідомлення вирішили виправити. Ось завжди б так...

i