Все Категории

Злиття Бамбуса

Злиття Бамбуса

Настав час злиття! З 28 вересня до 13 жовтня новий легендарний герой із фракції Покручів – Бамбус Щасливець – буде доступний для злиття в Порталі.

Щоб отримати Бамбуса, тобі знадобляться двоє Паннів Міцнорогих і двоє Малкітів Кровоперих. 

i

Кожного Панна Міцнорогого можна буде створити з одного Толоґа М'ясоруба, однієї Селінії Тінеликої, однієї Петрифії Несхитної та одного Торукса Сталевого.

Кожного Малкіта Кровоперого можна буде створити з одного Толоґа М'ясоруба, однієї Селінії Тінеликої, однієї Петрифії Несхитної та одного Торукса Сталевого.

Нижче подано повний перелік подій і турнірів, у яких можна здобути Толоґа М'ясоруба, Селінію Тінелику, Петрифію Несхитну й Торукса Сталевого.

  • Турнір Павучихи (з 28 вересня до 1 жовтня);
  • Турнір тренувань (з 28 вересня до 2 жовтня);
  • Дослідник Підземель І (з 29 вересня до 2 жовтня);
  • Масовий призов (з 29 вересня до 2 жовтня);
  • Турнір класичної Арени I (з 30 вересня до 3 жовтня);
  • Загартовування артефактів І (з 30 вересня до 3 жовтня);
  • Турнір Крижаного ґолема (з 1 до 4 жовтня);
  • Дослідник Підземель ІІ (з 3 до 6 жовтня);
  • Турнір Лавового лицаря (з 4 до 7 жовтня);
  • Загартовування артефактів ІІ (з 4 до 7 жовтня);
  • Героїчні тренування (з 5 до 10 жовтня);
  • Турнір поповнення колекції (з 6 до 9 жовтня);
  • Турнір класичної Арени ІІ (з 6 до 9 жовтня);
  • Турнір Павучихи (з 7 до 10 жовтня);
  • Дослідник Підземель ІІІ (з 7 до 10 жовтня);
  • Загартовування артефактів ІІІ (з 8 до 11 жовтня).


Окрім того, Малкіта Кровоперого також можна буде здобути в події «Масовий призов» (з 29 вересня до 2 жовтня).

Зверни увагу: події та турніри починаються і завершуються одночасно для всіх гравців. Обов'язково перевіряй у вікні відповідної події, скільки часу залишилося до її завершення, і плануй свою участь.

Також ми створили особливий Набір злиття Бамбуса, у якому містяться предмети, що допоможуть тобі тріумфувати під час подій і турнірів. Цей набір буде доступний у Магазині лише протягом двох днів, тож не зволікай.


Ось і все! Щасти та приємної гри!  

Просмотры
15
Комментарии
3
28 сент. 2023, 11:5328.09.23
28 сент. 2023, 15:5228.09.23
17.04.22
1462

А Вы не спешили с расписанием... 

FreezyModerator
28 сент. 2023, 16:3328.09.23
21.04.22
192
Dron

А Вы не спешили с расписанием... 

тобто? Опублікували розклад як зазвичай, після початку першої події/турніру в грі. Скільки я граю, стільки публікують так розклад.

28 сент. 2023, 17:1828.09.23
17.04.22
1462
Freezy

тобто? Опублікували розклад як зазвичай, після початку першої події/турніру в грі. Скільки я граю, стільки публікують так розклад.

Моя вина, неправильно выразился - я хотел сказать "с анонсом слияния".