Все Категории

Патч ноут (08.02.23) Оновлення 6.50

Патч ноут (08.02.23) Оновлення 6.50

У цьому оновленні ми провели ребаланс деяких героїв і Дарів, покращили наявні механіки та впровадили виправлення боїв. Ось що змінилося: 

Ребаланс героїв

Еррол

Друга навичка – «Аутодафе»

- Навичку змінено.

Було: атакує одного ворога тричі. Шанс завдати критичного удару +30%. Кожен удар має 50% шанс ігнорувати захист.

Тепер: атакує всіх ворогів двічі. Шанс завдати критичного удару +30%. Кожен удар ігнорує 15% захисту цілі.

- Збільшено множник шкоди на удар. Скорочено загальну шкоду через зменшену кількість ударів.

Третя навичка – «Катарсис»

- Навичку змінено.

Було: краде всі бонуси з цілі та атакує її. Шанс завдати критичного удару +30%.

Тепер: атакує одного ворога. Перед атакою усуває із себе всі штрафи та краде всі бонуси цілі. Шанс завдати критичного удару +30%. Отримує додатковий хід у разі смерті цілі.

- Навичку аури змінено.

Було: збільшує АТК союзників у Підземеллях на 35%.

Тепер: збільшує АТК союзників у всіх битвах на 28%.

Влад Воїн темряви

Третя навичка – «Імла смерті»

- Навичку змінено.

Було: атакує одного ворога двічі. Перший удар має 75% шанс накласти Зменшення ЗАХ 60% на 2 ходи. Другий удар має 75% шанс накласти Блок активних навичок на 2 ходи.

Якщо накладено обидва штрафи, накладає на себе Бездоганну завісу на 2 ходи.

Тепер: атакує всіх ворогів. 75% шанс накласти Зменшення ЗАХ 60% та Блок активних навичок на 2 ходи.

Накладає на себе Бездоганну завісу на 2 ходи.

- Збільшено множник шкоди на удар. Скорочено загальну шкоду через зменшену кількість ударів.

- Навичку аури змінено.

Було: збільшує К.ШНС союзників у битвах Арени на 30%.

Тепер: збільшує К.ШНС союзників у всіх битвах на 24%.

Ребаланс Дарів

Темна рішучість

- На 6-му рівні Пробудження шанс заблокувати Замороження, Провокацію та Справдешній страх збільшено з 20% до 25%. Крім того, тепер відсутня перезарядка.

Фантомний дотик

- Шанс завдати додаткової шкоди зменшився на деяких рівнях Пробудження. На 6-му рівні Пробудження шанс залишається 100%. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – шанс зменшено з 20% до 15%.

- 3-й рівень – шанс зменшено із 40% до 30%.

- 5-й рівень – шанс зменшено зі 100% до 75%.

Непоборний дух

- На 6-му рівні Пробудження шанс заблокувати Оглушення, Сон і Страх збільшено з 20% до 25%. Крім того, тепер відсутня перезарядка.

Чудотворне зцілення

- Збільшено шанс відновити скорочене максимальне здоров'я під час лікування. Частку лікування також збільшено на всіх рівнях Пробудження. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – шанс відновити скорочене максимальне здоров'я збільшено з 30% до 50%. Кількість відновленого здоров'я збільшено з 5% до 10% від лікування.

- 3-й рівень – шанс відновити скорочене максимальне здоров'я збільшено з 50% до 75%. Кількість відновленого здоров'я збільшено з 5% до 15% від лікування.

- 5-й рівень – шанс відновити скорочене максимальне здоров'я збільшено із 75% до 100%. Кількість відновленого здоров'я збільшено з 10% до 20% від лікування.

- 6-й рівень – кількість відновленого здоров'я збільшено з 15% до 30% від лікування.

Збереження життя

- Частку, на яку заповнюється шкала ходу героя, збільшено на деяких рівнях Пробудження. На 6-му рівні Пробудження кількість поповнень шкали ходу не обмежена ходами. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – частку поповнення шкали ходу збільшено з 2% до 5%.

- 3-й рівень – частку поповнення шкали ходу збільшено із 4% до 7%.

- 5-й рівень – частку поповнення шкали ходу збільшено із 7% до 10%.

Летальна доза

- Збільшено шкоду, яку зазнають вороги від Отрути на таких рівнях Пробудження.

- 1-й рівень – шкоду від Отрути збільшено з 10% до 25%.

- 3-й рівень – шкоду від Отрути збільшено з 25% до 50%.

- 5-й рівень – шкоду від Отрути збільшено з 50% до 100%.

Руйнівник оков

- Відтепер шанс усунути із себе Оглушення, Замороження, Сон, Провокацію, Страх, Справдешній страх або Закляк на початку ходу не має перезарядки.

- Збільшено шанс усунути штрафи на деяких рівнях Пробудження. На 5-му й 6-му рівнях Пробудження також збільшено шанс заповнити шкалу ходу в разі ворожої атаки, а також частку заповнення. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – шанс усунути штрафи збільшено з 5% до 10%.

- 3-й рівень – шанс усунути штрафи збільшено з 10% до 15%.

- 5-й рівень – шанс заповнити шкалу ходу збільшено з 10% до 20%. Частку заповнення також збільшено з 10% до 20%.

- 6-й рівень – шанс усунути штрафи збільшено з 15% до 25%. Також шанс заповнити шкалу ходу збільшено з 25% до 40%. Частку заповнення збільшено з 10% до 20%.

Спалення

- Шкоду від Випалювання здоров'я, накладеного героєм із цим Даром у битвах Арени, збільшено на деяких рівнях Пробудження. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – шкоду від Випалювання здоров'я збільшено з 10% до 25%.

- 3-й рівень – шкоду від Випалювання здоров'я збільшено з 25% до 50%.

- 5-й рівень – шкоду від Випалювання здоров'я збільшено з 50% до 100%.

- На 6-му рівні Пробудження замість максимального здоров'я тепер скорочується шкала ходу ворогів, коли вони зазнають шкоди від Випалювання здоров'я.

Окови часу

- Більше не зменшує швидкість ворогів за кожний активний бонус на них на початку раунду.

Жнива життя

- Частку, на яку скорочується максимальне здоров'я ворогів, збільшено на деяких рівнях Пробудження. На 3-му, 5-му й 6-му рівнях Пробудження також збільшено частку, на яку заповнюється шкала ходу героя. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – частку скороченого максимального здоров'я збільшено із 6% до 10%.

- 3-й рівень – частку скороченого максимального здоров'я збільшено із 6% до 20%. Крім того, частку поповнення шкали ходу збільшено з 5% до 10%.

- 5-й рівень – частку скороченого максимального здоров'я збільшено з 15% до 30%. Крім того, частку поповнення шкали ходу збільшено з 10% до 20%.

- 6-й рівень – частку скороченого максимального здоров'я збільшено з 20% до 40%. Крім того, частку поповнення шкали ходу збільшено з 15% до 30%.

Сірчаний камінь

- Шанс накласти Струс зменшено на деяких рівнях Пробудження, окрім 6-го. Відтепер Струс стає захищеним на 5-му рівні, а гарантованим – на 6-му. Відбулися такі зміни.

- 1-й рівень – шанс накласти Струс зменшено з 20% до 15%.

- 3-й рівень – шанс накласти Струс зменшено із 40% до 30%.

- 5-й рівень – шанс накласти Струс зменшено із 70% до 60%.

Інші зміни та виправлення боїв

  • Виправлено низку помилок, що виникали, коли герой перетворювався на Вівцю перед першим ходом.
  • Виправлено помилку, через яку битва зависала, коли Тольф Скалічений використовував свою другу навичку «Відкрита рана».
  • Виправлено помилку, через яку герой, споряджений трьома атрибутами протидії, під час нападу змінював критичні удари на звичайні з імовірністю 100%, а не 75%.
  • Виправлено помилку, через яку шкала здоров'я Небіжчика Неймовірного не підвищувалася його пасивною навичкою «Впораюсь сам» після закінчення дії Блоку пасивних навичок.
  • Виправлено помилку, через яку талант «Лихе око» активувався вдруге, коли Синеша використовувала свою навичку «Хвиля полум'я».
  • Виправлено помилку, через яку опція «Розпочати автопідйом» у Судній вежі блокувала активну опцію «Продовжувати після поразки» в налаштуваннях мультибою в інших локаціях.
  • Виправлено візуальну помилку в мобільному режимі, через яку червона цятка відображалася на іконці нагород за час у грі в Бастіоні, коли всі нагороди було забрано, окрім тих, що пов'язані з Plarium Play.
  • Виправлено помилку, через яку зміни параметрів артефактів після поліпшення не відображалися в Колекції.
  • Виправлено помилку, через яку деякі гравці не отримували Бочку досвіду в нагороду за завершення досягнення «Прив'язати акаунт до Plarium ID».
  • Виправлено помилку, через яку всі нагороди за час у грі ставали доступними після бою з Дволиким стражем під час щоденного оновлення.
Просмотры
6
Комментарии
0
22 март 2023, 14:3822.03.23