All Categories

Запретить овцу на аренах

Запретить овцу на аренах

Search
Sep 17, 2023, 21:4409/17/23
09/17/23
0

Запретить овцу на аренах

Надо запретить это дисбалансное явление на аренах, полностью вырезав с арен, а лучше из игры.

Views
23
Comments
9
Comments
FreezyModerator
Sep 18, 2023, 09:0609/18/23
04/21/22
192

Привіт, вівця якраз і була створена в основному для ПвП контенту, тому в цій пропозиції немає сенсу.

Я б навпаки в ПвЕ контенті її прибрав, бо, наприклад, в мене на Кімі стоїть Поліморф і через це фейлить на Феї бій. А для ПвП хороший дар, можна контролити героїв контролю противника, різних там Каймерів, Серріс, Укко і т.д. 

Sep 18, 2023, 11:5809/18/23
09/18/23
1
Freezy

Привіт, вівця якраз і була створена в основному для ПвП контенту, тому в цій пропозиції немає сенсу.

Я б навпаки в ПвЕ контенті її прибрав, бо, наприклад, в мене на Кімі стоїть Поліморф і через це фейлить на Феї бій. А для ПвП хороший дар, можна контролити героїв контролю противника, різних там Каймерів, Серріс, Укко і т.д. 

Хорошая шутка.

КК+овца=имба

Хочешь снять/своровать КК? Лови овцу ! Хочешь наложить бомбы? Лови овцу!

FreezyModerator
Sep 18, 2023, 14:2209/18/23
04/21/22
192
Hesh

Хорошая шутка.

КК+овца=имба

Хочешь снять/своровать КК? Лови овцу ! Хочешь наложить бомбы? Лови овцу!

Тоді варто дати трохи опору своїм стріперам, ти ж навряд проти 6* Поліморфів граєш часто. В більшості випадків 300 опору буде достатньо, щоб не змогли накласти Вівцю.

Sep 18, 2023, 16:1109/18/23
09/18/23
1
Freezy

Тоді варто дати трохи опору своїм стріперам, ти ж навряд проти 6* Поліморфів граєш часто. В більшості випадків 300 опору буде достатньо, щоб не змогли накласти Вівцю.

А может ты не будешь бредить?

Во первых где их взять когда нужен КШ+КУ+атака+скорость+меткость ?

Во вторых, ты реально думаешь, что каймеры, атаманы, митралы, укки и прочие имеют меньше 250 меткости?

Может у твоей кими меньше 250 меткости?

FreezyModerator
Sep 18, 2023, 18:1009/18/23
04/21/22
192
Hesh

А может ты не будешь бредить?

Во первых где их взять когда нужен КШ+КУ+атака+скорость+меткость ?

Во вторых, ты реально думаешь, что каймеры, атаманы, митралы, укки и прочие имеют меньше 250 меткости?

Может у твоей кими меньше 250 меткости?

Це що за гібридні герої, яким ти даєш і к.шнс, і к.шкд, і атаку, і швидкість з точністю? Наскільки я знаю, нюкерів збирають практично без точності, а лише в дамаг і швидкості ~200. А якщо герой контролю, то зроби його як контроль, а не гібрид дд+контроль і будеш мати запас на трохи опору проти Вівці. 

Перечислені тобою герої - це більшість? Ліліту, Арба, Сифі, Скелет і т.п. - часто бачу в таких героїв Поліморф в дарах, їм навряд чи дають багато точності. (З іншої сторони, якщо в тебе на таких героях є Поліморф, то варто дати трохи точності)

Мітралі давати Поліморф?) Це нонсенс, в неї опору дуже багато, штрафи не накладаються і Вівця, відповідно, не буде спрацьовувати.

В моєї Кімі ~600 точності, але я ж не про героїв контролю кажу, не лише їм дають Поліморф.

Sep 19, 2023, 04:4809/19/23
09/19/23
1
Freezy

Це що за гібридні герої, яким ти даєш і к.шнс, і к.шкд, і атаку, і швидкість з точністю? Наскільки я знаю, нюкерів збирають практично без точності, а лише в дамаг і швидкості ~200. А якщо герой контролю, то зроби його як контроль, а не гібрид дд+контроль і будеш мати запас на трохи опору проти Вівці. 

Перечислені тобою герої - це більшість? Ліліту, Арба, Сифі, Скелет і т.п. - часто бачу в таких героїв Поліморф в дарах, їм навряд чи дають багато точності. (З іншої сторони, якщо в тебе на таких героях є Поліморф, то варто дати трохи точності)

Мітралі давати Поліморф?) Це нонсенс, в неї опору дуже багато, штрафи не накладаються і Вівця, відповідно, не буде спрацьовувати.

В моєї Кімі ~600 точності, але я ж не про героїв контролю кажу, не лише їм дають Поліморф.

Шизик, крыса. Но крысе можно КШ не давать. Другими играть просто нету смысла из-за КК. За редким исключением и невозможности на 3х3 собрать все команды через них.

3% передаёт привет.

Да, да и зачем она тогда нужна, без возможности наложить порчу? Её как раз через меткость собирают, ведь у неё меткость переходит с сопру.

FreezyModerator
Sep 19, 2023, 13:5209/19/23
04/21/22
192
Hesh

Шизик, крыса. Но крысе можно КШ не давать. Другими играть просто нету смысла из-за КК. За редким исключением и невозможности на 3х3 собрать все команды через них.

3% передаёт привет.

Да, да и зачем она тогда нужна, без возможности наложить порчу? Её как раз через меткость собирают, ведь у неё меткость переходит с сопру.

Мітралі точність дають, так. Я про те, що їй немає сенсу давати Поліморфізм. Бо за рахунок великої точності в неї і великий опір. 

Вівця накладається тоді, коли на героя з даром Поліморфізм вішаються штрафи/знімаються бафи. Тобто в більшості випадків на Мітралу не вішають штрафи, тому і Поліморфізм на ній не буде працювати.

Бомбовиків на Арену краще без к.шнс і к.шкд вдягати, а розганяти атаку, швидкість і точність, тому що бомби лише від Атаки наносять шкоду і не можуть завдати критичної шкоди. Так, іноді є сенс їм давати ще стати, щоб і з руки били, але тут вже обирати треба чи хочеш опір, щоб вівця рідше спрацьовувала від ворогів без точності, чи щоб ще й з руки бив. 

Sep 19, 2023, 20:1209/19/23
09/19/23
1

Сбитие щита ударом так-же тригерит овцу.


i

Что там ему лучше? Без КШ?

Sep 21, 2023, 15:0409/21/23
04/17/22
1462

Мечтать не вредно... Любые дисбалансые вещи типа КК или овцы - это хлеб разрабв, они специально дисбаланс создают что бы деньги выманивать у игроков на попытки противостояния этому дисбалансу. "Грязная игра", причем это я не про рейд 😟