All Categories

Шанси на конкретного героя під різні Події призову

Шанси на конкретного героя під різні Події призову

Search
FreezyModerator
Dec 28, 2023, 17:2412/28/23
04/21/22
191

Шанси на конкретного героя під різні Події призову


i

Часто чув тези "я не вірю в х10/х15", "х10/х15 не працює" і т.п. Тому вирішив порахувати реальні шанси отримати героїв на різних Подіях призову.


У таблиці 1 показані шанси у % на отримання конкретного героя при гаранті на рідкісність (тобто якщо у вас вже по системі компенсації має бути 100% легендарний/епічний герой) або ж просто без врахування базових шансів на рідкісність.

Формула розрахунку:

1/(заг. к-сть героїв)*(х10/х15/х20/х25 на конкретного героя відповідно до стовпчика)*100%


У таблиці 2 наведені шанси вже з урахуванням базових шансів на рідкісність, тобто якщо брати легендарну, то 0,5% для Прадавніх/Темних, 1% — Первовічні та 6% — Сакральні. Але не враховується система компенсації.

Формула розрахунку:

1/(заг. к-сть героїв)*(х10/х15/х20/х25 на конкретного героя відповідно до стовпчика)*(базовий шанс)*(х2 відповідно до стовпчика)*100%


P.S. У загальну кількість героїв входять усі герої, які можуть випасти з уламків станом на 23.12.23. 

Views
15
Comments
5
Comments
Jan 5, 2024, 12:2201/05/24
03/14/20
86

"Часто чув тези "я не вірю в х10/х15", "х10/х15 не працює" і т.п. Тому вирішив порахувати реальні шанси отримати героїв на різних Подіях призову. "

У меня было 2 раза прикол, с Купидусом и с Теодором, были х10 на них, открывал камни ничего не падало, стоило закончиться событию, открываю 1 синий и вуаля, пришел герой😂 так я получил Купидуса через 2 часа после окончания х10 и Тео через +- 10 часов после окончания х10 на него


А по поводу шансов призыва, мне вот что интересно, разработчик будет ли что-то делать с темными осколками? Ибо шансы как у древних, а падает их крайне мало, может хоть накинете пару процентов вероятности? Например 70% редкий, 25% эпик и 5% лега? Ибо сакралы падают намного чаще чем эти темные осколки, собрать их конкретно сложно, а героев хватает. ну или можно хотя бы 3% на легу и 20 на эпика

FreezyModerator
Jan 5, 2024, 17:1701/05/24
04/21/22
191
JarlWhistUA

"Часто чув тези "я не вірю в х10/х15", "х10/х15 не працює" і т.п. Тому вирішив порахувати реальні шанси отримати героїв на різних Подіях призову. "

У меня было 2 раза прикол, с Купидусом и с Теодором, были х10 на них, открывал камни ничего не падало, стоило закончиться событию, открываю 1 синий и вуаля, пришел герой😂 так я получил Купидуса через 2 часа после окончания х10 и Тео через +- 10 часов после окончания х10 на него


А по поводу шансов призыва, мне вот что интересно, разработчик будет ли что-то делать с темными осколками? Ибо шансы как у древних, а падает их крайне мало, может хоть накинете пару процентов вероятности? Например 70% редкий, 25% эпик и 5% лега? Ибо сакралы падают намного чаще чем эти темные осколки, собрать их конкретно сложно, а героев хватает. ну или можно хотя бы 3% на легу и 20 на эпика

В тому й цінність Темних уламків і героїв з них, що уламки рідкісніші, а стихія не має слабких ударів. Тому навряд чи будуть піднімати шанси. Натомість, за Циркони зробили додаткову можливість отримувати хоча б епічних героїв Тіні.

Jan 6, 2024, 11:1201/06/24
01/06/24
1
JarlWhistUA

"Часто чув тези "я не вірю в х10/х15", "х10/х15 не працює" і т.п. Тому вирішив порахувати реальні шанси отримати героїв на різних Подіях призову. "

У меня было 2 раза прикол, с Купидусом и с Теодором, были х10 на них, открывал камни ничего не падало, стоило закончиться событию, открываю 1 синий и вуаля, пришел герой😂 так я получил Купидуса через 2 часа после окончания х10 и Тео через +- 10 часов после окончания х10 на него


А по поводу шансов призыва, мне вот что интересно, разработчик будет ли что-то делать с темными осколками? Ибо шансы как у древних, а падает их крайне мало, может хоть накинете пару процентов вероятности? Например 70% редкий, 25% эпик и 5% лега? Ибо сакралы падают намного чаще чем эти темные осколки, собрать их конкретно сложно, а героев хватает. ну или можно хотя бы 3% на легу и 20 на эпика

Сакралы падают чаще тёмных ? Что-то ты бредишь...

Jan 7, 2024, 10:0901/07/24
03/14/20
86
Hesh

Сакралы падают чаще тёмных ? Что-то ты бредишь...

ну лично у меня сакралы с КБ водятся чаще чем темные, я не сказал же что одни сакралы сыпятся, книги и древние в основном, но если сравнить темные и сакралы, то сакралы чаще падают

Jan 7, 2024, 10:1101/07/24
03/14/20
86
Freezy

В тому й цінність Темних уламків і героїв з них, що уламки рідкісніші, а стихія не має слабких ударів. Тому навряд чи будуть піднімати шанси. Натомість, за Циркони зробили додаткову можливість отримувати хоча б епічних героїв Тіні.

не спорю что они ценные и герои есть хорошие, вот только получить хорошего героя, это квест лет этак на 20 ибо шансы даже под х2 мизерные на те же леги, да и на эпики не сильно большие, а что касаемо их ценности, то реально хороших героев мало, не смотря на то что они войд стихии