All Categories

Повернувся в гру більше ніж через рік перерви і ....

Повернувся в гру більше ніж через рік перерви і ....

Search
Aug 9, 2023, 15:2808/09/23
09/13/20
159

Повернувся в гру більше ніж через рік перерви і ....

І всього за тиждинь війшов в 5 золото, ух думаю клас тепер буду получати хороші нагороди !

Дякую ! Дякую ! Дякую !

Але з жахом зрозумів що нагороди за 5 золото значно гірші ніж більше ніж рік тому з 4 бронзи,  за цілий місяць з 5 золота мені впало аж 2 синіх уламка карл 2 ! ніодного темного ! а артефакти просто немає слів ... один хлам раніше коли я перебував між 4 бронзою і 1 золотом половина артефактів була на 6 зірок і з сету небесна атака тепер ж з всіх артефактів лиш 1 чи 2 на 6 зірок і то в більшості флетові без процентні та ще й часто без так потрібного сету небесної атаки ... одним словом один мотлох ! 

І якщо раніше я з нетерпінням чекав понеділка щоб смакувати нагородами з арени то тепер вони викликають лише відразу !

Views
32
Comments
10
Comments
FreezyModerator
Aug 10, 2023, 10:0508/10/23
04/21/22
191

Привіт. Дивно вважати, що онлайн гра через більше ніж року буде така ж сама. Безкоштовна онлайн гра або розвивається, або "вмирає", на місці вона не може стояти. 

Класична арена, на жаль, чи може навіть для більшості все-таки "на щастя", є зараз джерелом Магісталі для кузні та Медалей для Великої зали. Її дуже спростили, зараз на тебе не можуть напасти більше 10 разів на день, в золоті 5 я тримаюсь з одним Арбітром в захисті. 

Актуальним ПвП контентом зараз є Live-арена та все ще залишається Групова арена, бо дає багато очок на Турнірі Кланів і потрібна для проходження місій на Раманту, та і предмети з базару теж не погані. 

Щодо сету Небесної атаки - то не знаю чим він тобі так подобається, його майже ніхто не використовує, як і звичайний сет Атаки, бо вони практично однакові. Той щит багато не допоможе, оскільки його сила залежить від Здоров'я героя, а так як герої Атаки на яких в основному цей сет би міг підійти має мало Здоров'я, то і щит буде слабкий. Сети Небесної швидкості та Небесного крит. шансу ще можуть згодитись в деяких ситуаціях. Вже краще ДД одягати в сети з КБ, там +15% АТК та 5% ігнорування захисту, що значно буде краще.

FreezyModerator
Aug 10, 2023, 12:3308/10/23
04/21/22
191

Також перенесу цю тему в розділ "Обговорення Гри", бо не бачу тут ніяких пропозицій щодо покращення, лише особисті враження.

Aug 10, 2023, 13:5408/10/23
09/13/20
159

Дякую за відповідь ! але я не писав про те що гра має залишатись на тому самому рівні , а лише те що нагороди з арени стали гіршими ніж були , і ваша відповідь не спростовує мого зауваженя, а лише концентрує увагу на інших аспектах арени, які були і раніше ! Ваше поясненя можна порівняти до :

Покупця який зайшов купити в магазин хліб а йому дають той самий хліб але в половину менший  і говорять але ж це не головне ви всеодно можете його їсти ! 

А що до того що я Офіційно неозвучив пропозицію я думав що вона стає очевидною .

проте якщо ні то :

Пропоную якось врівноважити нагороди за Арену адже який прок отримувати медальки тим гравцям в яких велика зала майже прокачана !

FreezyModerator
Aug 10, 2023, 15:2508/10/23
04/21/22
191
_Галахард_

Дякую за відповідь ! але я не писав про те що гра має залишатись на тому самому рівні , а лише те що нагороди з арени стали гіршими ніж були , і ваша відповідь не спростовує мого зауваженя, а лише концентрує увагу на інших аспектах арени, які були і раніше ! Ваше поясненя можна порівняти до :

Покупця який зайшов купити в магазин хліб а йому дають той самий хліб але в половину менший  і говорять але ж це не головне ви всеодно можете його їсти ! 

А що до того що я Офіційно неозвучив пропозицію я думав що вона стає очевидною .

проте якщо ні то :

Пропоную якось врівноважити нагороди за Арену адже який прок отримувати медальки тим гравцям в яких велика зала майже прокачана !

Не зовсім коректне порівняння, тому що нагороди може й погіршились (тут я не впевнений, бо сам граю лише з початку 22 року і протягом цього часу не мінялось нічого),  але це тому що саму Класичну арену дуже спростили, бо багато гравців жалілось, що їм важко отримати Арбітра. Менше зусиль - менше нагород, як на мене, - логічно. Зараз гравець може зайти в Золото 5 через місяць гри (власне я десь так і зайшов сам, бо Арбітра вже отримав на 3 місяць, набивши потрібну кількість медалей для покращення Великої Зали для місії). Сумніваюсь, що в 20 році так було, бо я якраз почав грати, коли спрощували Класичну арену і гравці видихнули з полегшенням.

Для гравців, в яких покращена повністю Велика Зала з'явилась недавно можливість купляти за 1000 золотих медалей Скриню із сетами, які дають якраз під час оновлення Арени, але є можливість отримати Міфічної рідкісності, та талісмани кузні.

Aug 10, 2023, 15:2608/10/23
06/29/20
33

Граю з липня 2020-го і скрині на арені не мінялися. То може просто наші апетити змінилися, бо ми підросли і хочеться більшлого. Хоча войдики і рубінчики норм, а от шмот там не дуже, 99% продається зразу. 

Але так, ми просили і просимо щоб бафнули дроп з тих скринь, а то дуже сумно там все 😢

Aug 10, 2023, 20:0808/10/23
09/13/20
159
Serena 🧹

Граю з липня 2020-го і скрині на арені не мінялися. То може просто наші апетити змінилися, бо ми підросли і хочеться більшлого. Хоча войдики і рубінчики норм, а от шмот там не дуже, 99% продається зразу. 

Але так, ми просили і просимо щоб бафнули дроп з тих скринь, а то дуже сумно там все 😢

Після поверненя пограв в гру більше 30 днів тобіж отримав 4 пакета нагород з яких мені впало тільки 2 синіх уламки і жодного темного то як може по уламках норм ? а це вже 5 золото вже біля платини !

Ви важаєте це норм ?

Aug 11, 2023, 12:2908/11/23
06/29/20
33

Я десь казала, що шанс на отримання уламків високий? Ні. Я лише сказала, що норм, що вони там взагалі є і розбавляють шмот,який ми продаємо. Чи ви думаєте, що в платиновій скрині сакрали чи войди через тиждень падають? 

Oct 4, 2023, 17:4010/04/23
11/28/21
343

Не пам'ятаю за рік чи довше у 5 золоті щоб хоч раз був войдовий уламок. Сині часто-густо. Шмот дрековий. 

FreezyModerator
Oct 4, 2023, 19:5610/04/23
04/21/22
191
Лекс_1964UA

Не пам'ятаю за рік чи довше у 5 золоті щоб хоч раз був войдовий уламок. Сині часто-густо. Шмот дрековий. 

мені за крайні 2 ресети випало по войду, але загалом - так, вони не часто

Oct 11, 2023, 22:1810/11/23
10/11/23
2
Лекс_1964UA

Не пам'ятаю за рік чи довше у 5 золоті щоб хоч раз був войдовий уламок. Сині часто-густо. Шмот дрековий. 

Но шмот лютый мусор. Год другой назад ещё что-то более менее падало.

i