All Categories

Людина в пошуках сенсу

Людина в пошуках сенсу

Search
Moderators for Stormfall: Age of War wanted
Dec 19, 2023, 16:2212/19/23
12/19/14
270

Людина в пошуках сенсу

Йшов лицар пустелею. Довгим був його шлях. Дорогою він втратив коня, шолом і обладунки. Залишився тільки меч. Лицар був голодний, і його мучила спрага. Раптом вдалині він побачив озеро. Зібрав він усі сили, що залишилися, і пішов до води.

Але біля самого озера сидів триголовий дракон. Лицар вихопив меч і з останніх сил почав битися з чудовиськом. Добу бився, другу бився. Дві голови дракона відрубав. На третю добу дракон упав без сил. Поруч упав знесилений лицар, не в силах уже більше стояти на ногах і тримати меч.

І тоді з останніх сил дракон запитав:

- Лицаре, а ти чого хотів?

- Води попити.

- Ну так і пив би... А від мене-то що треба було?

Views
14
Comments
2
Comments
Dec 19, 2023, 19:5912/19/23
Dec 19, 2023, 19:59(edited)
10/05/18
3

 У них все идет по плану. Девочки, девушки, женщины, товарищи - слушайте, внимание, вы сейчас будете "петь", вы же В****А и надо чтоб несмотря ни на что, ну если вдруг, что-то случиться, но ничего не случиться, вы не волнуйтесь, вдруг если что-то случится - вы главное без паники "допевайте" до конца. что бы
ни случилось, вы же В****А, вы должны, стоять до конца....  😍

https://youtu.be/h-UdzsoZlyE?si=KY5bK2rECW1m7cLh

Dec 20, 2023, 08:3512/20/23
Dec 20, 2023, 08:46(edited)
12/19/14
270

В плані підтримки у нас завжди був один з найгірших серваків. Я вже відпустила ситуаію і просто граю в інші проекти.

А щодо ВП.. це знаєш  як ото у дитячому жарті.... "Купи слона"...  Ти кажеш - він не потрібний, в нього хобота нема.. а тоб: байдуже.. купи слона

Ідіотизм разрабів та їх зашквари вже окрім дикого реготу не викликає жодної реакції. 

Але ми теж не кращі... Ми всі знали про цю фігню, ковтали тупі відписки техпідтримки які роками тримали нас за дурнів, і все одно багато хто продовжував донатити...

Це як коли ти приходиш до маркету а там тіки гнилі банани... і ти все одно їх купуєш хоча у сусідньому маркеті є нормальні.... але туди треба пройтись метрів на 200 більше

Сподіваюсь ти прочитаєш це до того к мій пост видалть в черговий раз