Для Українців!

1 Ответ
bobya.bodnar.ua
29 марта, 2016, 14:30 UTC

Хочу порадити та наполягти від імені всіх Українців, вони проти цего не будуть явно!

Моя тема така!

Багато Українців, а тобто всі, незадоволені тим що в грі немає Українського прапора для альянсів, та Українського чату. Хочу звернути увагу на те, що Український чат великої ролі не відіграє, тому що більшість гравців спілкуються в чаті альянса. Я хочу наполягти на те, щоб долучили в гру Український прапор для альянсів! Чому кожен Український альянс повинен ховатись під іншим прапором? Россійським, Бразильським, Японстким і тд. Тому я більш ніж впернений, що всі зімною погодяться!

І ще до того ж, у вашого Plariuma 7 корпорацій на тереторії України, в Європі лише 1-2, та 1 в Россії!

І я більше ніж впевнений, що це добавлення в гру не займе багато часу, і ви проявите розуміння до мене, та Українських гравців!
Bogdan (**Legenda**)
UTC +2:00
Sergey Kryvorotchenko
Комьюнити менеджер
30 марта, 2016, 08:34 UTC

Приветствую, Мессир. Наш официальный ответ и дискуссию по этому поводу можно прочесть в этой теме http://forum.plarium.com/ru/stormfallrob/laboratoriya-magistra/topics/flag-ukraini-/

Plarium Community Manager Please note that I will be unable to respond to your private messages, review your tickets, or check your account information. All technical issues should be directed to our Support Team at plrm.me/Plarium_Support
UTC +2:00
1664158 зарегистрированных пользователей; 34021 тема; 253069 сообщений; последний зарегистрированный пользователь:chebotarev73