All Categories

Патч ноути (11.05.23) Оновлення 7.10.0

Патч ноути (11.05.23) Оновлення 7.10.0

Гравці довго про це просили, і нарешті ми готові представити історії героїв! Світ Телерії ще ніколи не був настільки живим, тож заходь у гру та дізнавайся більше про улюблених героїв. У цьому оновленні також буде новий сет артефактів, ребаланс героїв та багато іншого!

Історії героїв

Історії героїв – це абсолютно нова функція, за допомогою якої ти зможеш дізнатися більше про життя улюблених персонажів. Деякі розповіді пов'язані між собою, і всі вони відіграли певну роль у формуванні Телерії. Тож ми сподіваємося, що тобі буде цікаво складати докупи окремі шматочки історії цього всесвіту.

Із цим оновленням у гру буде додано першу партію історій героїв, а з часом їх стане ще більше. Якщо не знайдеш свого улюбленця, то слідкуй за новинами – його життєпис ще може з'явитися в грі!

Сет артефактів «Праведність»

До Дев'ятого сезону Перепустки кузні ми представляємо новий сет артефактів – «Праведність». Крім того, у нагородах Перепустки буде доступний Сплав праведності – новий матеріал, необхідний для створення відповідних артефактів. Вдягнувши на героя 2 артефакти праведності, ти зможеш збільшити його швидкість на 10%, а опір – на 40.

Фільтри продажу спорядження

У всіх локаціях Кампанії та Підземеллях зі спорядженням тепер можна скористатися особливими Фільтрами продажу спорядження. Вони дадуть тобі змогу відфільтрувати артефакти й атрибути, які ти хочеш залишити. Решту буде автоматично продано.

Май на увазі: ти мусиш вибрати хоча б одну опцію в кожному фільтрі (ранг, рідкісність, сет/фракція, тип артефакту/атрибута, основні параметри, додаткові параметри), інакше все спорядження буде продано.

Якщо ти обереш кілька опцій у фільтрі, то все спорядження, що відповідає хоча б одній з цих опцій, буде збережено. Наприклад, якщо ти вибереш 5 додаткових параметрів у фільтрі, то буде збережено все спорядження, що має хоча б один із обраних показників.

Ти можеш швидко ввімкнути або вимкнути фільтри продажу спорядження за допомогою спеціального перемикача УВІМК/ВИМК у вікні налаштувань мультибою. Якщо перемикач встановлено в положення ВИМК, то всі артефакти й атрибути зберігатимуться.

Крім того, налаштування мультибою тепер зберігаються окремо для таких локацій:

  • Кампанія (загальні налаштування для всіх локацій);
  • Форти (загальні налаштування для Форту духу, Форту знань, Форту магії, Форту тіні та Форту сили);
  • Лабіринт Мінотавра;
  • Вершина Крижаного ґолема (загальні налаштування для звичайного та важкого режиму складності);
  • Гніздо Павучихи (загальні налаштування для звичайного та важкого режиму складності);
  • Лігво дракона (загальні налаштування для звичайного та важкого режиму складності);
  • Замок Лавового лицаря (загальні налаштування для звичайного та важкого режиму складності);
  • Фортеця Дволикого стража;
  • Склеп Диявола пустелі;
  • Судна вежа;
  • Війни фракцій.

Реорганізація вкладки «Частки»

У вкладці «Частки» тепер відображаються лише ті герої, частки яких ти вже маєш або наразі можеш заробити.

Фільтр за пріоритетом параметрів

Цей фільтр допоможе відсортувати спорядження відповідно до того, що ти плануєш вдягти на певного героя. Пріоритети можуть бути такими:

  • Не вибрано 
  • Низький
  • Середній
  • Високий

Якщо тебе цікавить певний параметр, а сет при цьому не має значення, то скористайся опцією «Не розподіляти за сетами». Коли ця опція використовується разом із Фільтром за пріоритетом параметрів, відображатиметься спорядження з найвищими показниками незалежно від сету.

Ребаланс героїв

Ноґдар Головоріз

Друга навичка – «Криваві урочистості»

- Навичку змінено.

- Було: атакує усіх ворогів. Після атаки жертвує 50% власного максимального здоров'я та накладає на себе дві Регенерації 15% на 2 ходи.

Втрата здоров'я відбудеться, навіть якщо це призведе до смерті героя.

Тепер: атакує всіх ворогів. Після атаки жертвує 50% власного максимального здоров'я та накладає на всю команду Регенерацію 15% на 2 ходи.

Втрата здоров'я відбудеться, навіть якщо це призведе до смерті героя.

Третя навичка – «Темний обряд»

- Додано ефект. Тепер: вирівнює власне здоров'я та здоров'я цілі, після чого ходить ще раз.

Четверта навичка – «Повернення ката (Пас.)»

- Навичку змінено. Тепер оживляє себе з повною шкалою ходу, а не заповненою на 50%.

Голлок

Друга навичка – «Трикстер»

- Навичку змінено.

Було: атакує одного ворога. 60% шанс украсти 2 довільних бонуси з цілі.

60% шанс також скоротити шкалу ходу цілі на 50%. За повного здоров'я натомість краде 50% максимального обсягу шкали ходу цілі.

Тепер: атакує одного ворога. 60% шанс украсти всі бонуси цілі.

Також має 60% шанс вкрасти 50% максимальної шкали ходу цілі.

Четверта навичка – «Чудодій (Пас.)»

- Навичку змінено. Тепер: накладає на себе Щит, пропорційний 30% власного максимального здоров'я (замість 15% власного максимального здоров'я), на 2 ходи.

Інші вдосконалення та виправлення боїв

  • Виправлено помилку, через яку гравці не могли отримати нагороди за час у грі у Plarium Play.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку Тижневий набір неправильно відображався після купівлі у Plarium Play.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку певні довгі імена героїв неправильно відображалися у вікні налаштування команд.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку вікно з кількістю доступних Жетонів Арени та Ключів не відкривалося належним чином, якщо було активовано опцію «Відкриття всіх Крипт фракцій».
  • Виправлено проблему, яка призводила до помилки під час отримання нагород після зміни клану в процесі добору супротивників у Клановому турнірі.
  • Виправлено помилку, через яку ускладненні завдання оновлювалися, навіть якщо покрокові нагороди ще не було забрано, що своєю чергою призводило до втрати цих нагород.
  • Виправлено помилку, через яку в деяких розділах FAQ не працювала кнопка «Назад».
  • Виправлено візуальну помилку, через яку у Великій Залі неправильно відображався відсоток перемог.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку рейтинг Судної вежі неправильно відображався після початку нового циклу.
  • Виправлено помилку, через яку гравці не могли вибрати нові додаткові параметри для спорядження у вкладці «Фільтр» у Колекції після того, як попередньо вибрали 4 додаткові параметри, а потім закрили вкладку «Фільтр».
  • Виправлено помилку, через яку навичка Крижаного ґолема «Тріскучий мороз» активувалася навичкою Теодора Здібного «Алхімія», якщо Теодор мав Дар «Спустошення душі».
  • Виправлено помилку, через яку гра вилітала під час битв із Павучихою або Одержимою Павучихою, що тривали довше 15 хвилин. 
  • Виправлено візуальну помилку, через яку шкали здоров'я героїв виглядали порожніми під час бою з Темною феєю Астранікс.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку після активації Випалювання здоров'я на Одержимих павуках здавалося, що Одержима Павучиха зцілювалася більш ніж на 1% від її максимального здоров'я.
  • Виправлено проблему, що призводила до помилки в грі, коли Сиція Полум'яна використовувала свою навичку «Виплеск вогню» проти Одержимої Павучихи.
  • Виправлено помилку, через яку шкала здоров'я Небіжчика Неймовірного не підвищувалася його пасивною навичкою «Впораюсь сам» після закінчення дії Блоку пасивних навичок.
  • Виправлено помилку, через яку навичка Верховного Ґалека «Висміювання лиха» не надавала йому додатковий хід.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку шкала ходу Скайораміса відображалася незаповненою після використання навички «Невимушена зверхність».
  • Виправлено візуальну помилку, через яку індикатор червоної цятки не з'являвся біля тексту «Правила бою» у вікні Live-Арени після досягнення гравцями Золотої ліги I.
  • Виправлено помилку, через яку герої, що були нещодавно використані на Live-Арені, не переміщувалися на початок списку у вікні вибору команди, коли застосовувався фільтр «За використанням».
  • Виправлено проблему, яка призводила до помилки, коли гравець намагався використати навички під час битви на Live-Арені, а його з'єднання було нестабільним.
  • Виправлено проблему, через яку новий бій на Live-Арені не починався, якщо попередній було завершено з помилкою.
  • Виправлено помилку, через яку на Live-Арені зберігався вибір героїв із попереднього бою.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку текст «Битви на Live-Арені» зникав після отримання нагороди за виконання завдання Live-Арени.
  • Виправлено візуальну помилку, через яку суперники з різних ліг Live-Арени бачили одне й те саме поле бою. 
  • Виправлено помилку, через яку під час Етапу вибору на Live-Арені, коли гравець мав нестабільне з'єднання і не міг обрати героя, штучний інтелект не робив цей вибір автоматично.
  • Змінено налаштування штучного інтелекту так, що тепер герої під дією Вівці не будуть пріоритетною ціллю в разі використання навичок, що завдають шкоди.
  • Гравці тепер отримуватимуть сповіщення, якщо їхнє інтернет-з'єднання зникне під час добору супротивників на Live-Арені.
  • Скориговано візуальні ефекти на полі бою Бронзової ліги Live-Арени.
  • Додано можливість пропустити анімації поліпшення в Таверні.
  • Покращено UX у Примірочній.
Views
25
Comments
7
May 11, 2023, 09:2305/11/23
May 11, 2023, 12:5505/11/23
05/24/19
16

Гарний патч, Дякую! А ось ребаланс героїв тухлий. Де ребаланс повністю неіграбельних войд легендарних героїв по типу Джингвона?

May 11, 2023, 12:5705/11/23
04/17/22
1462

"Додано можливість пропустити анімації поліпшення в Таверні"


Як само???

May 11, 2023, 19:1605/11/23
05/30/20
358
Dron

"Додано можливість пропустити анімації поліпшення в Таверні"


Як само???

Тепер коли годуєш героїв в іншого героя, анімація не уповільнює цю дію. 

May 11, 2023, 19:3605/11/23
04/17/22
1462
Gallogen

Тепер коли годуєш героїв в іншого героя, анімація не уповільнює цю дію. 

Тепер бачу. Вона як би програється у фоні і не заважає діям.

May 13, 2023, 09:0205/13/23
09/11/20
2

Щось не працює 

May 13, 2023, 09:0305/13/23
05/30/20
358
Тарико

Щось не працює 

Привіт, що саме у вас не працює?

May 13, 2023, 19:1005/13/23
02/16/20
8

Зламали автопродаж) Після оновлення ніби працювало, після першого перезапуску гри - взагалі не продає, за будь-яких налаштувань