All Categories

Нова Ера Mech Arena

Нова Ера Mech Arena

Минуло два роки від появи унікального бренду Mech Arena. 🦾 

Увесь цей час гра розвивалася разом з аудиторією. Сьогодні ми з гордістю презентуємо новий візуальний дизайн – покращений вигляд гри, орієнтований як на користувачів, що з нами довго, так і на нових гравців. 🆕 

Далі наведено перелік графічних покращень.

◾  Для більшості мехів оновлено дизайн базових моделей. Як і в попередній версії, їх колір можна змінити за допомогою розфарбування. Ми навіть додали нові відтінки для більшого різноманіття. Якщо тобі подобалися старі моделі, не переймайся: вони будуть доступні як скіни Classic, але розфарбування до них застосувати неможливо.

 ◾ Змінено те, як відображаються мехи, зброя і пілоти. Уся важлива інформація та параметри тепер розташовані в окремому блоку праворуч, що дає змогу краще роздивитися відповідний предмет. Для більшості мехів і зброї додано кнопку, завдяки якій можна легко перейти до відповідного відеоогляду на YouTube.

◾  Вигляд Ангара теж інший. Тепер фон для вашого поліпшеного загону стане набагато крутішим. Важливо й те, що фон змінюватиметься залежно від події.

◾  Оновлено відображення предметів і ресурсів під час отримання. Наприклад, випадіння одразу кількох одиниць тепер наочніше.

◾  Оновлено екран, що відображається під час запускання гри. Додано ефектні елементи.

◾  Мапа захоплення контрольних точок тепер збігається з новим стилем.

◾  Еріка Реддінг, Ред, змінила образ на зухваліший. Час від часу вона з’являтиметься в грі з важливою інформацією.

Разом із динамічними подіями, проведеними останнім часом, візуальний редизайн стане початком нової ери. Ми покращуватимемо гру, додаючи більше приголомшливих мехів, смертоносної зброї, унікальних пілотів і захопливих мап для боїв, а також тематичних подій, які привнесуть різноманітність у світ Mech Arena. Відгуки дуже важливі для нас, і ми нетерпляче на них чекаємо. 💭

Швидше заходь у гру, щоб насолодитися редизайном! Побачимося на Арені. 😉 


i


Views
4
Comments
1
Sep 25, 2023, 14:3009/25/23
Sep 28, 2023, 23:4909/28/23
04/04/20
1

гра стала ще гіршою і с кожною обновою котиться в низ. Картинка гарна, а начиння г....