All Categories

Арсенал Cпорядження Вже На Арені

Арсенал Cпорядження Вже На Арені

Арсенал спорядження – нова система прогресу – тепер доступний для всіх. Щоб його знайти, натисни на відповідну кнопку в Ангарі. Раніше там була кнопка «Інвентар».

Арсенал спорядження складається з 8 Ступенів, які потрібно послідовно відкривати. На кожному з них ти знайдеш мехів і зброю. Їх можна придбати за кредити чи А-коїни або ж через застосунок. Так заробляються зірки Ступеня. Їхня кількість дорівнюватиме рангу мехів чи зброї. Одну зірку Ступеня можна одержати за кожне підвищення рангу. Коли заробиш усі зірки наявного Ступеня, відкриється наступний.

 Що вище прогрес, то більше потрібно для подальшого просування. Зважай на те, що враховуються тільки ті зірки Ступеня, які зароблені за контент найвищого розблокованого Ступеня.

Ти все ще можеш одержати мехів і зброю через магазинні пропозиції або як нагороду за події та скористатися ними. Просто пам’ятай, що, навіть якщо здобути предмети, Ступінь не відкриється.

Не хвилюйся. Усі мехи та зброя, отримані раніше, залишаться в Інвентарі. Ти й надалі зможеш їх використовувати. Ступінь розраховуватиметься на основі наявних мехів і зброї, а також їхнього рангу. Одержати те, чого в тебе немає, можна через Арсенал спорядження, відкривши відповідний Ступінь.

Ми також стандартизували витрати А-коїнів на отримання й підвищення рангів мехів із низьким, середнім і високим лімітом енергії. Тепер усе буде в межах середнього ліміту енергії. Доступно 12 мехів і 38 видів зброї. Їх можна придбати за кредити або A-коїни. Відкривай Ступені, щоб здобути бажане!

Зверни увагу на те, що є спеціальні завдання, які допоможуть тобі звикнути до нової системи. Вони відображаються поряд зі щоденними й щотижневими завданнями. Примітка: щоденні й щотижневі події тепер мають назву щоденні й основні.

Щоб дізнатися більше, відвідай інформаційний розділ у нижньому лівому кутку меню Арсеналу споряджень.

Чекаємо на твій відгук. Слідкуй за оновленнями зброї та мехів. Побачимося на Арені!

i


Views
13
Comments
1
Aug 31, 2023, 11:3608/31/23
Sep 11, 2023, 16:2309/11/23
12/12/19
2

уважаемые разрабы объясните мне пж какого х после каждого обновления игра все хуже и хуже??? вы что там все курите???почему после 1.5 года игры мне нужно проходить какие то конченные миссии чтобы открыть мехов???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? а миссии реально конченные