All Categories

Mech Arena Roundup 07/27/23

Mech Arena Roundup 07/27/23

Привіт всім!

Пройшло досить багато часу з нашої останньої публікації "Над чим ми працюємо". Відтоді в Mech Arena відбулося багато важливих змін, і попереду нас чекає ще більше цікавого! Відтепер ми перейменовуємо цю серію публікацій на "Mech Arena Roundup", і в сьогоднішньому випуску ми поговоримо про довгоочікуваний Gear Hub, зміни у Vault Blitz (Відкриття Скринь) і майбутні святкування 2-ї річниці Mech Arena.

Почнемо з найгарячішої теми. Gear Hub - це масштабна функція, яка суттєво змінить досвід гравця під час прогресії контентом в Mech Arena. З огляду на зміни, які відбудуться в грі з новою системою прогресу, дуже важливо ретельно перевірити роботу Gear Hub, затвердити баланс і врахувати всі елементи, на які нова система впливає. Ми розуміємо, що довгий час очікування засмучує вас, але ми повинні переконатися, що все ретельно перевірено. Тому ми поетапно тестуємо Gear Hub перед тим, як випустити його для всіх гравців. Просимо вибачення за ці незручності, але нам знадобиться ще трохи більше часу. Дякуємо за розуміння, і ми будемо інформувати вас про будь-які оновлення!

Переходячи до наступної теми, хочемо поговорити про нашу регулярну подію Vault Blitz, яка дуже скоро зазнає змін. Після завершення поточного Vault Blitz ця подія буде трансформована в усім добре відому подію "Playoff". Цей "Плей-офф" буде відбуватися регулярно, він передбачатиме дуже привабливі нагороди та різноманітні завдання, включаючи такі, що допоможуть вам ефективно використовувати накопичені Ключі удачі. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші відгуки про цей перший "Плей-офф" такого роду!

І на завершення, в серпні Mech Arena святкуватиме свою другу річницю з моменту глобального релізу! Як завжди, ми готуємо спеціальні внутрішньоігрові івенти з нагоди цієї події та пакуємо для вас чудові подарунки. Крім того, ми дуже рекомендуємо стежити за офіційним каналом Mech Arena на YouTube під час урочистостей, оскільки до студії Фреї приєднаються дуже особливі гості!

На сьогодні це все! Залишайте свої запитання та думки у коментарях, і гарного вам тижня! До зустрічі на нашій вечірці на честь річниці! 

i


Views
4
Comments
0
Jul 27, 2023, 14:1507/27/23